Zmiana organizacji ruchu w Międzyzdrojach

Informujemy wszystkich mieszkańców i gości odwiedzających naszą gminę, że w związku z planowaną reorganizacją Strefy Płatnego Parkowania i zmianą organizacji ruchu oraz oznakowania poziomego nastąpią utrudnienia w parkowaniu samochodów.

Prace będą wykonywane w dniach 13 -15 maja 2019 roku, przy ul: Polnej, Promenadzie Gwiazd oraz Książąt Pomorskich (przy Urzędzie Miejskim i Ośrodku Pomocy Społecznej). W związku z planowanymi pracami nie będzie możliwości zaparkowania pojazdów na parkingach. Uprasza się o pozostawienie samochodów poza obrębem planowanych prac. Za utrudnienia przepraszamy.

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy
UM w Międzyzdrojach

25 komentarzy “Zmiana organizacji ruchu w Międzyzdrojach”
 1. Mieszkaniec

  I co będą zmiany plan nie wypalił KASA dalej pusta.
  Szkole na Kolejowe też zostawcie w spokoju.
  Panie Przewodniczacy trzymamy za słowo jest PAN przeciwny likwidacji i sprzedaży.

 2. Radny Sakolyk???. Strajkowali??? Mowa o „nauczycielach.
  Broni PAN ich kasy ??? To proszę swoją dietke przekazać .

  • Tak zgadzam się niech ODDA dietę. Za tej kadencji zauwazylem głosowanie we własnej sprawie.Apelowanie gdy żona jest nauczycielka?Żadnej powściągliwość i ograniczeń? PANIE SAMOLYK zadziwia mnie pan swoją osobą.Mialem o panu … im dalej w las…..

 3. Pani rzecznik a może udzieli Pani informacji kiedy zostaną wyznaczone miejsca bezpłatne w strefie zamieszkania dla petentów MTBSu na ul Cichej. Tam nawet miejsca dla inwalida nie ma zabezpieczonego. No chyba że Urząd z nową energią (z pełnym uszanowaniem) ma zamiar ogłosić rozwiązanie tego problemu po przeniesieniu tej instytucji do nowego Ratusza. To byłoby energetyczne rozwiązanie.

  • Wystarczy otworzyć bramę i miejsce się znajdzie, nawet dla pracowników.

   • Ale kto ma klucz? I ktoś musi wydać zarządzanie

   • Jak trzeba, to potrafią otworzyć bramę, więc klucz jest. Petentów jest jak na lekarstwo, więc spokojnie na posesji można wyznaczyć trzy miejsca parkingowe, wystarczy otworzyć bramę w godzinach urzędowania. Mieszkańcy jakoś sobie muszą radzić, bo oni też nie mają wyznaczonych miejsc.

   • Ale brama nadal zamknięta. I prawo łamane. Samochody w strefie zamieszkania stoją a stróże prawa śpią

   • Jak zazdrościsz, to też sobie postaw. W całym mieście tak jest. Brak miejsc parkingowych, na ulicach zakazy parkowania albo wyznaczone strefy zamieszkania. Gdzie człowiek ma parkować. Nie każdy mieszka w domku z podwórkiem.

  • Międzyzdroje są tak małe, że petent może się na piechotę przespacerować.

 4. Zniżki studenckie lub dla młodych? Za co mają parkować przy stawce 12zl h a za mieszkanie 1500zl chca?

  • Na używki mają a na parkingi zniżek się domagają

   • Jakie używki? Czyli nie jeść, nie pić, nie odpoczywać, nie plazowac tylko na parkingi zbierać. Czy to już raj?

   • A coś zeby z tego odłożyć na lata gdy werwa juz inna?

   • Zgłoś projekt i złóż wniosek o program parking +

 5. Ja chcialbym zapytac kiedy w miedzyzdrojach beda zrobione sciezki rowerowe ,gdyz ta R10 to nie jest sciezka rowerowa lecz sciezka czolgowa . Czy jest w miedzyzdrojach choc jeden polityk ktory jezdzi rowerem.prosil bym wziac przyklad ze Swinoujscia lub Albeku gdzie sa wspaniale sciezki rowerowe.To jest bzdura co pisze sie w prospektach ze Miedzyzdroje maja sciezki rowerowe,to tylko podpucha dla wczasowiczow,ktorzy marza pojezdzic rowerem.

 6. Skrzyżowanie na gryfa będzie zrobione w przyszłym tygodniu

 7. Wyrwa na srodku skrzyzowania na gryfa dalej od roku jest. Wystarczy nalac w nia asfaltu doraznie.
  6samochodow zka, w tym skoda fabia przed rebrandingiem marki i nazwy – uszkodzone felgi.
  Turystów wielu takze. O co chodzi?

 8. Mlode pokolenia będą miały co zmazywac. Turystów polskich obecnie brak przez ta strefę. Kogo na to stac w kraju na kredycie trzydzieści lat?