Zły stan chodników. Mieszkańcy proszą o interwencję

Stan drogownictwa i infrastruktury w Międzyzdrojach pozostawia wiele do życzenia. Dziś mieszkańcy ul. Marii Curie-Skłodowskiej i okolic wysyłają zdjęcia przedstawiające katastrofalny stan chodników w tym rejonie.

Jak twierdzą mieszkańcy, bogata gmina powinna zadać o funkcjonalność i wygląd chodników w tym rejonie naszego miasta.

[…] „Obok jest dworzec — turyści z całej Polski, E. Plater i inne ulice — domy, które mają usługi hotelarskie, wolne pokoje, nowe budynki mieszkalne. Nie ma jak przejść, żeby nie skręcić kostki. Wózek dziecięcy, wózek inwalidzki — trzeba prowadzić po ulicy”. […] – pisze rozczarowana mieszkanka tego rejonu miasta.

Nie sposób nie zgodzić się z tym twierdzeniem, lecz czy gmina Międzyzdroje posiada środki finansowe na poprawę niektórych, najbardziej newralgicznych miejsc w mieście? Jak nam wiadomo, pozostawione olbrzymie zaległości finansowe przez poprzednie władze miasta, wykluczyły kilka remontów w naszym mieście, m.in. remont ulicy Marii Curie-Skłodowskiej.

11 komentarzy “Zły stan chodników. Mieszkańcy proszą o interwencję”
  1. Bardzo proste wyjscie ,co roku wybierac nowego burmistrza . Kazdy z tych burmistrzy musi mieszkac na innej ulicy i w ten sposob bedziemy mieli wszystkie ulice z chodnikami wyremontowane .

  2. Burmistrz nie chodzi po chodnikach jezdzi autem , ale drogi w Miedzyzdrojach nie wygladaja lepiej np .droga do portu rybackiego (tragedia)

  3. Taki dobry poprzedni burmistrz,wybierany tyle razy przez mieszkańców zostawił miasto z długami? Zabrał d… w trok i pojechał sobie do Wisły. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży działek pod te wieżowce?

  4. Oj anonimie z 24 września z godziny 13:25 cóż mam tobie powiedzieć ??? Szkoda mi ciebie???

  5. Nie głuchy anonimie z 24 Września z godziny 8:57 jak nie widzisz co się dzieje to to już nie moja wina ?

  6. Zobaczymy ile zostawi pan MATEUSZ ??Z tego co słyszę to jest to jego pierwsza i ostatnia kadencja ?

  7. dziadostwo jest w całych Międzyzdrojach na nieremontowanych chodnikach nawet na promenadzie nie zrobili po dwóch stronach chodnika

  8. Burmistrz zamieszkał, a teraz mieszkaniec wyraża potrzebę remontu ulicy. Czy naprawdę trzeba osiedlać burmistrzów lub inne wpływowe w gminie osoby na swoich ulicach by doczekać się remontu?

  9. jak zostawili długi to ich powinno sie pociagnac do odpowiedzialnosci, chore to nasze panstwo