Zawodnicy UKS Chrobry Międzyzdroje z dwoma złotymi medalami w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Świnoujściu

Międzyzdrojski UKS Chrobry wrócił Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Świnoujściu z podwójnym złotem. Zawodnicy osiągnęli jedne z najlepszych wyników mistrzostw.

Uczniowski Klub Sportowy Chrobry wrócił Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Świnoujściu z podwójnym złotem. Zawodnicy osiągnęli jedne z najlepszych wyników mistrzostw.

W biegu na 100 metrów złoty medal zdobyła Ania Rejchert, która reprezentowała Szkołę Podstawową w Dziwnowie, osiągając czas 12,85 s. W biegu na na 300 metrów uzyskała czas 43,85 s, zdobywając brąz.
Artur Udycz, reprezentujący Zespół Szkół Społecznych w Dziwnowie zdobył złoty medal w biegu na 300 metrów z czasem 37,40 s. W skoku w dal zdobył brązowy medal, lądując na odległości 5,77 m.

Ania osiągnęła drugi najlepszy wynik Mistrzostw, a Artur trzeci najlepszy wynik. Nauczycielem młodych sportowców jest pan Jerzy Janawa.