Zalane Międzyzdroje – Relacje Czytelników (FOTO)

Wystarczyło niespełna 30 minut ulewnego deszczu, aby Międzyzdroje częściowo znalazły się pod wodą 🙂 Relacja czytelników…

14 komentarzy “Zalane Międzyzdroje – Relacje Czytelników (FOTO)”
 1. Ćwierć miliona użytkowników. Co Państwa bulwersowało? Podsumowujemy sezon 2019 - Nasze Miasto Międzyzdroje

  […] tys. użytkowników2) O krok od tragedii. Ledwo uszedł z życiem – 10,3 tys. użytkowników3) Zalane Międzyzdroje. Relacja Czytelników – 9,6 tys. użytkowników4) Jadąc szlakiem rowerowym, dostaniesz mandat? – 7,1 tys. […]

 2. A komu tu się będzie chciało jechać DO CZEGO!?! KULKARZY BETONU KOMARÓW. Z roku na rok coraz gorzej.A mieliśmy takie ładne MIASTO?????

 3. mnie zastanawia jedna rzecz,mieszkam w naszym mieście już ponad 40lat i zastanawiam się jak to jest możliwe,że stara instalacja po niemiecka dawała rady odprowadzić wodę opadową a nowa nie tak dawno oddana powoduje takie podtopienia że strach się bać,co opady to tylko latam do piwnicy i patrzę czy czasami nie pływa mój piec

  • Ale znawca a ilu mieszkańców było 40 lat temu i budynków. A wiesz gdzie odchodzą wody opadowe itp.

   • O jeszcze jeden Bezmózgowiec.????

   • to się tak ma do tego co napisałem jak kij do nosa,z tego co wiem pracownicy wodociągów kontrolowali posesje i kazali poodłączać budynki połączone z kanalizacją,natomiast jeśli chodzi o liczbę mieszkańców to wcale się tak dużo nie zmieniła,zresztą nie ma to nic wspólnego ilością opadów w mieście

 4. Miasto czeka niedługo totalny ” kolaps” , betonowe kolosy będą stały puste .
  Polska nie nauczyła się od Hiszpanów , aby przy plaży nie budować wieżowców .
  W Hiszpanii betonowe ” silosy „są wyludnione i nikt już tam nie chce wypoczywać.U nas będzie to samo.
  Kto póżniej rozbierze te betony ? Następne łąpówki ???????????
  A dlaczego miasto tyle lat po wojnie na ul. Gryfa Pomorskiego jeszcze nie wykonało kanalizacji deszczowej? Co niektóre Panie za to w wodociągach otrzymywały po 24- 26 tyś. pensji ! Nowy burmistrz zrobił wreszcie z tym porządek ?
  Wczoraj kilka minut ulewy i już prądu nie było parę godzin i cała ulicaGryfa Pom. była rwącą rzeką.
  Co oni zrobili z tych kameralnych Międzyzdrojów ?
  Przy stadionie hałas już od 8 rana , taki niepozorny trener jak bydlak wrzeszczy na przyszłych piłkarzy na cąłą okolicę .
  Rodzice , czy Wy wiecie w jakie ręce oddajecie swoje dziecko ? Czy taki trener może iść na całośc bo potrafi kopać piłkę ?
  Pozdrawiam

 5. Lepiej pomodlić się o więcej wiatru słońca deszczu i burzy

 6. Nowa Energia??? Będzie gorzej☔

 7. Niech ktoś sprawdzi jak wyglądają kanały ściekowe wzdłuż ul Gryfa Pomorskiego

 8. Tak jest co roku podczas wakacyjnych ulew. Nic nowego. To, że w zeszłym roku było sucho nie znaczy, że tak będzie już zawsze.

 9. Norma. Były studzienki burzowe (okolice PTTK, promena i w kilku innych miejscach) problemu nie było. Najlepiej zalać wszystko betonem, postawić apartamenty, a woda zamiast w trawnik wsiąkać będzie wpływać do sklepów i mieszkań.

  • ????? tak samo myślę zalać betonem i za parę lat turystów tez nie będzie

   • Już w tym roku to bardzo widać nawet najtwardsze betony to potwierdzają.