Zakończenie sezonu piłkarskiego najmłodszych zawodników Fali

W czwartek, 24 czerwca o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego 2020/2021 najmłodszych grup w naszym klubie: Bambini, Skrzat, Żak oraz Orlik.


Wydarzenie prowadziła Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Pani Andżelika Gałecka przy wsparciu Trenerów i Członków Zarządu Klubu Sportowego „Fala” oraz rodziców uczestników. W roli wolontariuszy świetnie spisali się starsi zawodnicy z Klubu Sportowego „FALA”, którzy czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych.


Dzieci zostały podzielone na dwa zespoły rywalizując ze sobą w konkurencjach sprawnościowych. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział m.in. w grach, zabawach integracyjnych z chustą Klanza, torach przeszkód, slalomach. Rozegrany został także mini-turniej piłki nożnej, w którym dzieci rywalizowały między sobą. Jedną z najciekawszych konkurencji był Dart Piłkarski, czyli dmuchana tarcza do piłki nożnej, która dofinansowana została w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.


Dzieci spisywały się znakomicie, a ich zapał wspierany był przez aktywny doping rodziców. Slalomy, strzały piłką, tory przeszkód, rzuty do „spodni farmera” to konkurencje, w których uczestnicy musieli zmierzyć się z własnymi słabościami. Liczyła się drużyna, zapał i chęci. Wszystkich cieszyła wielka radość na twarzach dzieci, które bawiąc się uczyły się zasad fair-play w sporcie oraz współdziałania w grupie, a wszystkie gry odbywały się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.


Szczególne podziękowania składamy Burmistrzowi Międzyzdrojów – Panu Mateuszowi Bobkowi za obecność i wsparcie dzięki, któremu możemy realizować nasze działania. 
Dziękujemy Pani Andżelice Gałeckiej – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach za pomoc w organizacji i prowadzenie całej imprezy. 
Dziękujemy Międzyzdrojskiemu Stowarzyszeniu „Rodzina” za udostępnienie grilla. 
Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie i pomoc. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie, pomoc i obecność. W takich chwilach wiemy dla kogo i po co tu jesteśmy.

Wydarzenie sfinansowano ze środków Gminy Międzyzdroje w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Fot. Robert Szubiński