Zajęcia w międzyzdrojskim Skate Parku

W Tokio deskorolka zadebiutuje jako nowa dyscyplina olimpijska. W Polsce powstaje coraz więcej miejsc do jeżdżenia na desce, ale wciąż brakuje nam odpowiedniej infrastruktury. Na igrzyskach olimpijskich najprawdopodobniej reprezentować będzie nas jedynie Amelia Brodka. Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) ogłosił, że w na igrzyskach olimpijskich w Tokio w pojawi się łącznie sześć nowych dyscyplin: baseball, softball, surfing, jazda na deskorolce, karate, karate, wspinaczka sportowa.

fot. miedzyzdroje.tv

Tymczasem w międzyzdrojskim Skate Parku, w to lato, odbywać będą się zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Szkółka deskorolkowa przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Piątek, sobota, niedziela – między 10:00 a 15:00, będzie można doskonalić jazdę na deskorolce.

fot. miedzyzdroje.tv

5 komentarzy “Zajęcia w międzyzdrojskim Skate Parku”
  1. Dla mnie już są wakacje, i dziećmi się właśnie zajmuje bo jestem z nimi pacany a o 18 to sami idźcie spać moje dzieci nie muszą i skatepark jest teraz do 20 jak było w zeszłym roku i jest ok.

  2. Dobrze że w ogóle jest otwarty – dzieciak w domu ci przeszkadza. Zajmij się troszkę nim.

  3. Dlaczego skate park jest czynny tylko do 18 dzieci podjeżdżają i „całują” klamkę bo zamknięte dla kogo on jest dostępny przecież mamy wakacje