Zablokował wyjazd z Hotelu

Przed godz. 15 z ulicy Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach odholowano nieprawidłowo zaparkowany pojazd, który blokował wjazd i wyjazd.

7 komentarzy “Zablokował wyjazd z Hotelu”
 1. oczywiscie moj komentarz nie dotyczy samego parkowania które było oczywiście złe ale o pisaniu wyzwisk po samochodzie .

 2. Podrózóje trochę nie tylko po Polsca i w róznych miastach widziałem jak ludzie dziwnie parkują ale tylko w Miedzyzdrojach widzę to nie pierwszy raz . Widać taki obyczaj tam panuje. Kiedyś do takiego napisu widziałem jeszcze rozbite jajka ….. Ludzie więcej kultury i szacunku dla drugiego . Nie psujcie widoku mieszkańca . Przecież nie mieszkają tu same buraki.

 3. Komu tak bardzo przeszkadzał ten samochód ??? Ogródków jeszcze nie ma , podobnie , jak nie ma turystów , a ruch samochodów nikły. Zobaczymy , czy w sezonie będą chętni o dbanie , o „motoryzacyjny” porządek , właśnie na tym odcinku promenady.

 4. A zaparkowanego auta na Zwycięstwa przy butikach (po Cepelii) które blokowało przejście chodnikiem bo pan kładł tam płytki to pan strażnik nie widział?

 5. Te szyby są porysowane czy tylko popisane?

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

  • ale ktos zaplaci za zniszczenie mienia, sa tam kamery.
   Kazda szyba 500-1000zł w serwisie a szyb jest kilka.