Wypełnij ankietę i wygraj nagrody!

Z czym kojarzą Ci się Międzyzdroje? Jakie są Twoje negatywne spostrzeżenia z pobytu? To tylko niektóre pytania z przygotowanej ankiety, dotyczącej ruchu turystycznego w Gminie Międzyzdroje.

Ankieta PL:
https://forms.gle/zCLbrW4DNwjYpVus5

Ankieta DE:
https://forms.gle/qnwtDpTAgz6c94TF6

Z czym kojarzą Ci się Międzyzdroje? Jakie są Twoje negatywne spostrzeżenia z pobytu? To tylko niektóre pytania z przygotowanej ankiety, dotyczącej ruchu turystycznego w Gminie Międzyzdroje. „Chciałbym poznać opinię naszych gości, stąd pomysł przeprowadzenia badań ankietowych” podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Badania prowadzone będą  w miesiącu wrześniu br. w formie ankiety elektronicznej oraz pisemnej w języku polskim i niemieckim. W tym celu należy otworzyć przesłany link, wypełnić  elektronicznie ankietę, zaznaczając jedną lub wiele odpowiedzi. Wszystkie przesłane zwrotnie ankiety wezmą udział w losowaniu nagród, pod warunkiem, ze ankietowany poda adres zwrotny e-mail. Wśród nagród przewidziano m.in.  pobyt weekendowy w Międzyzdrojach. 

Turyści przebywający na urlopie w Międzyzdrojach we wrześniu mogą wypełnić ankietę  w punktach Informacji Turystycznej w mieście tj. Informacji Turystycznej MDK na promenadzie, biurze Viking Tour  i Informacji PTTK. Ankiety dostępne są również w Urzędzie Miejskim i   Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego.

W formie elektronicznej formularz znajduje się na stronie miejskiej www.miedzyzdroje.pl, stronach internetowych lokalnych międzyzdrojskich portali oraz w mediach społecznościowych facebook Międzyzdroje. Do akcji przyłączyła się branża hotelarska, która rozpowszechnia ankietę wśród swoich gości.     

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie i komentarze.

3 komentarze “Wypełnij ankietę i wygraj nagrody!”
  1. Konkurs z nagrodami dla wczasowiczów… A może jednak przydałaby się dla mieszkańców co nam przeszkadza czego potrzeba co jest zbędne. Może taki ankiety bardziej by zadziałały niż spotkania z burmistrzem, bo coś mało tych zmian na lepsze.

  2. Co się dzieje z tym Portale, ledwie się po długim czasie otwiera?.