Wypadek na skrzyżowaniu ulic Polnej i Nowomyśliwskiej

28
5596

Rzecznik Prasowy Policji w Kamieniu Pomorskim, potwierdził informację, że winnym wypadku jest kierowca pojazdu sprzątającego, który wymusił pierwszeństwo. Wskutek zderzenia kierujący skuterem, który uczestniczył w wypadku, doznał groźnych złamań kończyn dolnych. Został zabrany do szpitala w Gryficach. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na skrzyżowaniu ulic Polnej i Nowomyśliwskiej doszło do groźnego wypadku z udziałem pojazdu sprzątającego Zakładu Ochrony Środowiska.

Na miejscu obecna była kierownik Zakładu Ochrony Środowiska, która nie chciała udzielić informacji na temat zdarzenia.


Na miejscu trwają czynności związane z dokumentacją wypadku, policja kieruje ruchem.

fot. miedzyzdroje.tv
fot. miedzyzdroje.tv

fot. miedzyzdroje.tv
fot. miedzyzdroje.tv
fot. miedzyzdroje.tv

28 KOMENTARZE

 1. Ludzie ogarnijcie się mało macie problemów ??Może lepiej byłoby jakoś im pomóc anie szkalować,będziecie demonizować czyja to wina, co jeden to lepszy od Ziobry :)) dla jednego i drugiego to trauma. Każdy z nich wyciągnie jakieś wnioski i poniesie konsekwencje.

 2. Nie nooo litości…
  Przecież ta zamiatarka to rozwija max 20 km/h , no naprawdę zawrotna prędkość…

  Jakim półkulowcem trzeba być żeby się z tym zderzyć??

 3. Pani kierownik mogłaby być winna gdyby zezwoliła na prowadzenie pojazdu osobie, która nie posiadałaby uprawnień do kierowania danym pojazdem.

 4. Najważniejszy w zoś jest Pan od kontenerów zachowuje się jak za komuny jakby to był jego zakład robi straszna łaskę a co do kierowców zoś to szkoda strzępić język chłopaków bardzo podnieca kogut pomarańczowy na dachu chcą być jak policja lub pojazdy ratownicze niestety ich kogucik jest tyle wart co światło na dachu taxówki? z szacunkiem panowie ostrożniej więcej rozwagi pozdrawiam zmotoryzowanych

  • Pan na PSZOK jest bardzo miły nie jego wina że w Polsce są obostrzenia i przeszkadza to ludziom że muszą założyć maseczkę!!!!

  • Oj Czesław wyciągnij już tą słomę z butów będzie Ci lżej na nogach i na rozumie (jeśli go posiadasz). Zachowujesz się jak burak to tak Cię będą traktować.

 5. Patrząc na uszkodzenia (jechałem tamtędy po wypadku) ten skuter raczej nie miał blokady 45km/h i jechał dosyć szybko. Łatwo pisać o winie kierowcy multicara nie zastanawiając się jak jeżdżą ludzie na jednośladach i jak ciężko ich nieraz w porę dostrzec gdy z dużą prędkością wyskakują zza zakrętu. Prawo tego nie uwzględnia i stąd prawie zawsze winnym kolizji jest skręcający czy zmieniający pas, a nie szaleńczo jadący motocyklista.

  • Ten hiński skuter przy 40-stce Wygląda jak po stłuczce przy 40-stce/h
   *jak można jechać hińskim skuterem szaleńczo ?
   Dalej bez komentarza……

 6. Swoją drogą kierowcy z ZOŚ mają za nic przepisy ruchu drogowego. Jeżdżą pod zakaz, zatrzymują się dostawczakami na środku skrzyżowania bo idzie powiesić klepsydrę. Za nic mają przepisy i innych uczestników ruchu. Kierowca karawanu wymusza pierwszeństwo zjeżdżając ze Słowiańskiej w Niepodległości. Przykłady można mnożyć. Niech odpowiadają materialnie za powierzone mienie to zaczną uważać na sprzęt warty niejednokrotnie setki tysięcy złotych.

 7. Panowie co jeżdżą smieciarkami czują się na drodze jak by byli tylko oni . Stają na środku i wszystkich czekających aż łaskawie ruszą mają gdzieś . Zachowują się jakby droga była ich a wystarczyło by tylko troszkę zjechać na boczek.

 8. Jeśli to prawda co pisze sid w komentarzu, ze o 5 rano tez byla sytucja wymuszenia, moze warto zweryfikować komu powierza sie maszyny za setki tysięcy złotych

  • Naprawdę siano masz w głowie kobieto. Czytaj ze zrozumieniem szkoła podstawowa klasa od 1 do 3.

 9. Ewidentną winą zajścia jest kierowca zamiatarki , pisanie kacapołów o winie kierowniczki masz pewnie to samo siano w mózgu co ten co spowodował wypadek. Gdyby się zatrzymał na skrzyżowaniu i rozejrzał jak nakazuje prawo ruchu to nie było by problemu. Szkoda Janka bo się chłopak nacierpi. Pisanie bzdur i obarczanie winą całego Zosiu bądź kierowniczki jest moim zdaniem płytkie i głupie. Kierowca zawinił i powinien ponieść tego konsekwencje. Tyle temacie a tobie Janku życzę powrotu do zdrowia.

 10. Dziś rano około 5:20 ten sam pojazd sprzątający wyjeżdżając ze swojej bazy na zakręcie ulicy Polnej wymusił pierwszeństwo na mnie… Na szczęście miałem czas na reakcje.

  • ZADAJE PYTANIE? kto jest odpowiedzialny za szkolenia ludzi obsługujących te pojazdy. KTO tam odpowiada za szkolenia? Pani Kierownik?

   • Proszę zdać pytanie poprzedniemu kierownikowi to nie są nowi pracownicy a sprzęt się też nie zmienił.

  • Technicznie niemożliwe bo wypadek miał miejsce o godzinie 5.15 proszę bzdur nie pisać. Pozdrawiam

  • Ja nie bardzo rozumiem dlaczego Pani Kierownik miałaby czuć się winna. Kierowca pojazdu sprzątającego jest dorosły i sam podejmuje decyzje. Może jako Pani Kierownik ma jeszcze myśleć za pracowników? Błagam…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.