Wypadek na plaży w Międzyzdrojach

10
17522

Dzisiaj w godzinach popołudniowych ratownicy z międzyzdrojskiej plaży otrzymali wezwanie o tonącym dziecku przy zejściu K. Natychmiast rozpoczęto akcję ratunkową i poszukiwania. Po upływie około 30 min wyłowiono 16-letniego chłopca z wody, po czym rozpoczęła się reanimacja. Na miejsce przyleciał helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego (LPR).

Po przywróceniu czynności życiowych, chłopca helikopterem przetransportowano do szpitala w Szczecinie.

Apelujemy o rozwagę podczas korzystania z kąpieli morskich.

10 KOMENTARZE

  1. Brak miejsc parkingowych dla pacjentów przychodni Partner Med na Gryfa Pom., w tym osób niepełnosprawnych.

    Mam pytanie do Pana burmistrza Bobka; gdzie w szczycie sezonu letniego ma zaparkować samochód osoba niepełnosprawna – pacjent przychodni na Gryfa Pom, gdy wszystkie miejsca parkingowe zajęte są przez przyjezdnych? Skandalem jest to, że gmina nie zapewniła miejsc parkingowych dla pacjentów przychodni Partner Med. Od ul. Gryfa wszystko zajęte, od ul. Nowomyśliwskiej tak samo. Zaplecze przychodni to miejsca parkingowe pozamykana na kłódki, zajęte w dużej części przez samochody z rejestracjami niemieckimi. A gdzie w tym wszystkim jest mieszkaniec tej gminy, tu płacący podatki, niepełnosprawny, niemogący dostać się do swego lekarza? Czym pacjenci przychodni na Gryfa Pom, są gorsi od pacjentów nowej przychodni na Niepodległości. Tam parking przy przychodni jest. Proszę tym się zająć, miejsca parkingowe dla pacjentów przychodni, w tym osób niepełnosprawnych muszą być, nie mogą być zajmowane przez turystów. To nie turyści wybrali Pana burmistrzem, tylko mieszkańcy, proszę o tym pamiętać!

  2. Piękna akcja ratunkowa i plażowiczów ,ratowników, ratowników medycznych -podziękowania i ukłony dla wszystkich 🙂 Sieradz dziękuje

  3. Pochodze z Sieradza skad pochodzi wlasnie ten chlopiec i jestem wdzieczna wlasnie lekarzowi pierwszej pomocy za uratowanie mu zycia oby tylko dal rade przezyc i wrocic do zdrowia i do swojego miasta kolegow kolezanek trzymaj sie mlody .Ps droga redakcji tez bysmy byki wdzieczni gdyby byla jakas info o stanie chlopca.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.