Wypadek na placu zabaw przy Hotelu Vienna House Amber Baltic

21
5710

Po godz. 18.00 na placu zabaw doszło do wypadku. Okazało się, że 6-letnie dziecko wykorzystało nieuwagę rodziców, wspięło się na drabinkę i upadło na ziemię, łamiąc rękę.

6-latka Pogotowie Ratunkowe przewiozło do szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Do czasu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego (czasowo nie było wolnych karetek), teren wypadku zabezpieczał połączony patrol Policji i Straży Miejskiej oraz Państwowa Straż Pożarna z Międzyzdrojów.

fot. Czytelnik

21 KOMENTARZE

 1. Gdzie jest POLICJA , gdzie jest STRAŻ MIEJSKA . kiedy po molo spacerują turyści z dużymi psami BEZ kagańców. Sezon się zbliża , więc pora zająć się turystami nieprzestrzegającymi przepisów.

 2. Wystarczył by sam Oswald !!! On jest jak super man, jak bulterjer !!! Oswaldzie gdzie jesteś !!!???

 3. Miałem w swoim życiu dość dużo urazów gdy miałem coś złamanego szczególnie gdy rosłem. NIGDY RODZICE NIE POMYŚLELI żeby wezwać karetke czy inne służby, to irracjonalne! Nie od tego jest straż/policja czy już szczególnie karetka pogotowia. Nie jest to stan zagrożenia zycia! Własnie przez takie wezwania karetka nie jest dostępna…

 4. Połączony patrol zabezpieczał teren wypadku , hmmm , a nie lepiej było z braku karetki , zabrać rodziców z zaopatrzonym dzieckiem do radiowozu i zawieźć do szpitala.

 5. Nie wiem po co angazowac te wszystkie slużby, dzieciak niefortunnie spadl z drabinki i tyle, a tu alarm, jakby co wybuchlo, albo ziemia sie zapadla na kilka metrow.

 6. Dobrze że skończyło się tylko złamaniem, ręka się szybko zrośnie. Zastanawia mnie jedynie ” chwilowo brak karetki”. Co będzie gdy sezon wakacyjny się rozpocznie?

 7. Gonić karetkę do szczecina ze zlamaną ręką ubszejsciolatka to lekka przesada rownie dobrze rodzice mogli spokojnie jechać wlasnym transportem nie bylo to zagrozenie zycia

 8. Przesada angażować w zwykły wypadek jeśli można to nazwać wypadkiem wszystkie służby
  Rodzice powinni pokryć koszta akcji

  • Jest opisane całe zdarzenie. A co do twojej wypowiedzi to życzę tobie kiedyś złamania i jechania po pomoc w święta do szpitala w sciu lub w kamieniu :] jednym słowem powodzenia.

  • Tylko kto zadysponował wszystkie służby rodzice czy ktoś inny?. Wolin stłuczka Tico Mercedes OSP Wolin i OSP Lubin po co Lubin jak zabezpieczył już Wolin na miejscu ale każdy wyjazd jest płatny i jadą pora zrobić z tym porządek.

   • Mam tylko taką nadzieje ze
    PLAC ZABAW posiada tzw
    Przegląd okresowy i gmina posiada na stosowną dokumentację.

   • Ten plac jest nowy, a dziecko napisane w art. że spadło a nie zawiniły drabinki, więc co ma przegląd do tego…..

    —————————

    Komentarz przypadkowo trafił do bramki spam – przepraszamy za czas oczekiwania

   • Rozporządzenie mówi o przeglądach rocznych oraz pięcioletnich ( uprawniony)….jednak
    w przypadku placów wygląda to inaczej
    Ocena ryzyka
    Oględziny cotygodniowe ( zarządca – konserwator )
    Harmonogramy konserwacji
    A teraz na okoliczność zdarzenia ….powypadkowa
    Jest tego trochę

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.