Wycinka drzew na ul. Gryfa Pomorskiego – Las

Czy w Międzyzdrojach pod wodzami nowego burmistrza można wycinać drzewa jak leci pod następne już apartamentowce. Podobno miało się to zmienić- pisze Czytelnik.

————————————–

Z powodu tak prostego pytania odpowiem za nowego Burmistrza Międzyzdrojów: nowy Burmistrz i nowa/stara Rada Miejska obejmą swoje obowiązki dopiero od 20 listopada 2018. Według BIP Międzyzdroje- tu zapadły ostateczne decyzje: 30-08-2017 http://bip.miedzyzdroje.pl/strony/14835.dhtml, a szczegółowe informacje dotyczące aktualnej inwestycji znajdziemy tu: https://www.greenhousedevelopment.pl/wave.

naszemiastomiedzyzdroje.com.pl

34 komentarze “Wycinka drzew na ul. Gryfa Pomorskiego – Las”
 1. A ja życzę Doroszowi, by mu niebawem postawiono 11-to piętrowy wieżowiec przed samym domem, który rzekomo kupił sobie w Wiśle(ponoć to ośrodek wczasowy).Niech owy wieżowiec zasłoni mu wszystkie widoczki.Niechaj karma powróci!

 2. Nie budowac zadnych nowych mieszkan!Nie chcemy zadnych nowych mieszkancow z Polski!Miedzyzdroje tylko dla lokalnych mieszkancow!Czy to jest normalne?Miedzyzdroje otoczone lasami a tu jazgot o pare drzew? Czyli nic wiecej nie budowac, starczy bo szkoda drzew.Autostrad wiecej zadnych bo lasy sie wycina.Z reszta nie dlugo nawet nie bedzie juz rąk do pracy.

 3. Fajnie Miasto wygląda…PUSTO PUSTO PUSTO. W życiu bym nie pomyślał, że władza, Miedzyzdrojscy Radni zniszczą własne miasto!!! Jesteście z siebie dumni ???!!!!!

 4. Z tego co wiem do 20 listopada jest jeszcze stary burmistrz. Nieudana prowokacja.

 5. Źle się dzieje kto to powstrzyma?

 6. jest i nowy rzerzerzecznik

  • Nie tylko nowy rzecznik, ale jak widać na innym zdjęciu w innym temacie przyszła władza wykonawcza w objęciach IV władzy

   • Źle obserwujesz, Burmistr Elekt Mateusz Bobek jest w objęciach, a właściwie w szponach, III władzy Platformy Obywatelskiej i to tej NAJBARDZIEJ LIBERALNEJ.

    Pozdrawiam

   • Gieniunni cierpisz??.
    I dobrze taki twoj los .

   • Twój los będzie 100 x gorszy jak Burmistrza elekta Mateusza Bobka odwołają po roku rządzenia w referendum.

    Pozdrawiam

 7. działka nabyta została w czerwcu 2018 OD POPRZEDNIEGO WŁAŚCICIELA . Warunki zabudowy z racji braku w tym terenie planu zagospodarowania przestrzennego WYDAŁ BURMISTRZ TZN L. DOROSZ BEZ UDZIAŁU RADNYCH

  • Cepie niedomyty poczytaj prawo – burmistrz miał taki OBOWIĄZEK !

   Ja mogę nawet na twoją działkę, o ile nie ma planu zagospodarowania przestrzennego, zwrócić się o warunki zabudowy i będziesz miał gów.o do gadania.

   A zatem zanim coś napiszesz walnij się w Twój pusty łeb „HEJ ter – owskim” gumowym młotkiem może rozum ci wróci, choć jest tomoło prawdopodobne.

   Pozdrawiam

   • Po co te wyzwiska? Warunki zabudowy z racji planu wydaje się na podstawie analizy okolicznych terenów i nasz szanowny urząd potrafi przez rok przeciągać wydanie warunków zasłaniając się komplikacją sprawy. Tu jak widac zależało na szybkim wydaniu warunków, jakoś komplikacji nie było a na banalnej działce o pow. 700 m i w ścisłej zabudowie jednorodzinnej potrafi to zabierać rok czasu, więc mieszane odczucia wzbudza taka szybka decyzja. Szkoda, że nie było tam sąsiadów ktorzy by się odwołali.

  • Czy z Komisji rewizyjnej znana kontrola bieżąca poza planem? Nigdy o takiej nie usłyszałem przez ostatnie dwie kadencje, a wybrani zostali właśnie Ci radni , którzy w niej zasiadali .Dzięki takiej kontroli były możliwości zbadania przez RADNYCH wystawionych WZ trochę zakusy.

 8. Po prostu Dorosz to troglodyta i barbarzyńca do ostatnich dni. Niech w cholerę już odejdzie. Nikt po nim płakać nie będzie. I może sobie ten dźwig z promenady zabrać na pamiątkę.

  • A ty jesteś zacofanym rumcajsem, który myśli, że jak sam mieszka to inni już nie mogą. Na miejscu twojego domu kiedyś rósł las, gdyby go nie wycięto to nadal byś mieszkał na drzewie!

   • Wolę być „zacofanym rumcajsem” niż osobnikiem w stylu Dorosza oraz jemu podobnych prymitywów jak Szyszko,Duda czy Kaczor wycinających puszcze.

   • Mam dla Ciebie złą wiadomość – to właśnie Ty w przyszłości i to już niedługiej będziesz lał „KROKODYLE ŁZY” za Doroszem.

    Pozdrawiam

 9. A,tak przy okazji. Podobno,robicie odwierty i szukacie ropy naftowej,czy gazu ?- Bo wode to mamy dobra.

  • To chyba teren zapasowego źródła wody, nieużytkowane , pozostawione na przyszłość. Czyżby nagła przyszłość nadeszła?

 10. No nowy bardzo duże doświadczenie w pływaniu na basenie.

 11. A to gmina podejmuje decyzję o wcince drzew.

 12. Widzę tutaj obrące nowego burmistrza. Stary zostawia w gminie długi i ucieka a nowy będzie zwalał że to wina poprzedników. Nowego burmistrza jeszcze do niedawna utrzymywała własna babcia w życiu nigdzie nie pracował .takich dobrych zmian doczekała się gmina.

  • Jeden komentarz pozwolę sobie napisać: Mateusz jest moim znajomym (nigdy nie wyrzekam się swoich znajomych), trzy razy do roku odwiedzałem Go w pracy: latem na plaży, a poza sezonem na basenie w Hotelu Vestina – w tych dwóch przypadkach pracował jako ratownik (cały rok). Z tego co wiem, jego babcia ze dwa lata temu zmarła, więc nie wypada tak pisać.

   • Szanowny Panie Redaktorze rok temu przekonywał mnie Pan, że Bobek nigdy nie wystartuje na Burmistrza bo wygrał wybory na radnego tylko jednym głosem.

    Prawda okazała inna „POLITYCZNA” była to po prostu ploityczna zmyłka.

    Ma Pan prawo się cieszyć Pański faworyt wygrał.

    Będę Was obserwował i komentował.

    Mam nadzieję, że nie zastosuje Pan cenzury i wpis ten puści.

    Pozdraswiam

   • Odpowiem Panu szczerze: swoją decyzję podjął dopiero pod koniec sierpnia 2018, gdyż zrezygnowała Pani Beata. Zapewniam Pana, że nie kłamałem. Z punktu obserwatora ma Pan rację, ale nie znał Pan końcowych faktów- ja też aż do sierpnia 2018.

   • Wierzę, że będziemy razem kontrolować poczynania Burmistrza Bobka, aby „SZEMRANY” kapitał puścił go w „MALINY”

    Pozdrawiam

   • Miało być „nie pućił” w „MALINY”.

    Przeprasazam za pomyłkę

   • Czyżby Mateusz kłamał podając że jest na utrzymaniu babci?.

 13. Inwestor miał tam działkę kilka lub kilkadziesiąt lat. Wiec burmistrz nic do tego niema

  • Dziwne to że tyle zaczeło się dziać w ostatniej kadencji Dorosza, Odnowa ostrzegała przed …… i co teraz?.

   • Jedyne co Odnowa czyniła to „BIŁA PIANĘ POLITYCZNĄ”, na szczęście nieszkodliwą.

    Pozdrawiam

 14. Hahaha śmieszny artykuł, nowy burmistrz zaczyna prace pod koniec listopada. Masz teren masz pozwoleniami budowę, wycinasz i budujesz. Jak na całym świecie.