Wrak samochodu zanieczyszcza las przy wejściu do parku!

12
1986

Jak alarmują mieszkańcy naszego miasta, przy wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego od ulicy Leśnej stoi wrak samochodowy, który zanieczyszcza środowisko. Z auta wyciekają płyny, paliwo oraz został okradziony.

Nie wspominając o walorach estetycznych, auto szpeci widok przy samym wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego. Jak w mailu opisuje jedna z mieszkanek, o wraku wiedzą władze Parku Narodowego, a także zgłaszała sprawę Straży Miejskiej. Czy da się coś z tym zrobić?

fot. czytelnik
fot. czytelnik

12 KOMENTARZE

  1. chciałem wyprostować nie jesteśmy katolikami tylko nowoczesna młodzieżą lgbt niszczenie tego auta był to protest przeciwko nietolerancji

  2. Ale i tak to nie zmienia faktu że auto albo jego wrak stoi na wejściu do parku A jak gdzieś coś się zapali to nie będzie winnych. Wszyscy wiedzą ale każdy ręce umywa.

  3. I tak niszczy sie auta na ktore nieraz Cale zycie sie pracuje .A dzisiaj przy ALEI GWIAZD zawitaly 3 kubki my sie za nimi juz tak stesknilismy znowu bedzie wesolo ,ta sama zaloga tylko troche wiecej wypasieni . Paru goryli stoi na czatach a inni robia zamieszanie przy stoliku , a interes rosnie . Szukalem POLICJI ale ich wszystkich wcielo a moze sie pochowali , uznali moze ze ta atrakcja Miedzyzdrojow wiecej przyciagnie turystow ktorzy lubia ryzykowac!!!!

    • nie można tak po prostu w „cywilu” zrobić akcje i wreszcie się pozbyć tej atrakcji? bardzo ciężko widzę pomyśleć lepiej branża niech funkcjonuje

  4. był zaparkowany prawidłowo i bez usterek kierowca wyjechał ale to zrobiła nasza międzyzdrojska dobrze wychowana katolicka młodzież

    • w takim razie bardzo dobrze wychowana międzyzdrojska młodzież. wielkie brawa dla rodzicuniów i pociech

    • to nie miedzyzdrojska mlodziez – nie ublizajmy wszystkim -a wy mlodzi spöjrzcie na Wasz wystep z boku i pomyslcie ,ze to wy za 15 lat bedziecie mieli takie autko -kupione czesto po wielu wyrzeczeniach ,,na takim parkingu ,a przyjda mlodzi ……. …….. tego Wam nie zycze …..wazne postepowac ,bawic sie tak zeby smialo spojrzec w lustro w swoje oczy i byc z siebie dumnym z czystym sumieniem isc spac -a jak rozrywa Was energia polecam sport ,sport ,sport, ,macie w Miedzyzdrojach w parkach przepiekne urzadzenia do sportöw ,piekna plaze do biegöw .. korzystajcie z tego to jest mlodosc -przyjemnosc-,wysportowana sylwetka a nie nieodpowiedzialna zabawa i niewiadomo jakie nastepstwa ,szkoda zycia nie marnujcie go sobie i nie niszcie tego co ktos osiagnal po wielu latach ciezkiej pracy ,odmawiajac sobie wielu rzeczy.Pozdrawiam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.