Wrak samochodu zanieczyszcza las przy wejściu do parku!

Jak alarmują mieszkańcy naszego miasta, przy wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego od ulicy Leśnej stoi wrak samochodowy, który zanieczyszcza środowisko. Z auta wyciekają płyny, paliwo oraz został okradziony.

Nie wspominając o walorach estetycznych, auto szpeci widok przy samym wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego. Jak w mailu opisuje jedna z mieszkanek, o wraku wiedzą władze Parku Narodowego, a także zgłaszała sprawę Straży Miejskiej. Czy da się coś z tym zrobić?

fot. czytelnik
fot. czytelnik
12 komentarzy “Wrak samochodu zanieczyszcza las przy wejściu do parku!”
 1. Skoro z auta ciągle wycieka paliwo to ja chcę to auto. Ile za nie chcecie?

 2. chciałem wyprostować nie jesteśmy katolikami tylko nowoczesna młodzieżą lgbt niszczenie tego auta był to protest przeciwko nietolerancji

 3. Ale i tak to nie zmienia faktu że auto albo jego wrak stoi na wejściu do parku A jak gdzieś coś się zapali to nie będzie winnych. Wszyscy wiedzą ale każdy ręce umywa.

 4. I tak niszczy sie auta na ktore nieraz Cale zycie sie pracuje .A dzisiaj przy ALEI GWIAZD zawitaly 3 kubki my sie za nimi juz tak stesknilismy znowu bedzie wesolo ,ta sama zaloga tylko troche wiecej wypasieni . Paru goryli stoi na czatach a inni robia zamieszanie przy stoliku , a interes rosnie . Szukalem POLICJI ale ich wszystkich wcielo a moze sie pochowali , uznali moze ze ta atrakcja Miedzyzdrojow wiecej przyciagnie turystow ktorzy lubia ryzykowac!!!!

  • nie można tak po prostu w „cywilu” zrobić akcje i wreszcie się pozbyć tej atrakcji? bardzo ciężko widzę pomyśleć lepiej branża niech funkcjonuje

 5. był zaparkowany prawidłowo i bez usterek kierowca wyjechał ale to zrobiła nasza międzyzdrojska dobrze wychowana katolicka młodzież

  • w takim razie bardzo dobrze wychowana międzyzdrojska młodzież. wielkie brawa dla rodzicuniów i pociech

  • to nie miedzyzdrojska mlodziez – nie ublizajmy wszystkim -a wy mlodzi spöjrzcie na Wasz wystep z boku i pomyslcie ,ze to wy za 15 lat bedziecie mieli takie autko -kupione czesto po wielu wyrzeczeniach ,,na takim parkingu ,a przyjda mlodzi ……. …….. tego Wam nie zycze …..wazne postepowac ,bawic sie tak zeby smialo spojrzec w lustro w swoje oczy i byc z siebie dumnym z czystym sumieniem isc spac -a jak rozrywa Was energia polecam sport ,sport ,sport, ,macie w Miedzyzdrojach w parkach przepiekne urzadzenia do sportöw ,piekna plaze do biegöw .. korzystajcie z tego to jest mlodosc -przyjemnosc-,wysportowana sylwetka a nie nieodpowiedzialna zabawa i niewiadomo jakie nastepstwa ,szkoda zycia nie marnujcie go sobie i nie niszcie tego co ktos osiagnal po wielu latach ciezkiej pracy ,odmawiajac sobie wielu rzeczy.Pozdrawiam.

  • NIE KATOLICKA TYLKO POLACTWO TAKIE JAK TY. NASZCZUTE PRZEZ TVN BANDA IDIOTÓW