Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Międzyzdrojów

22 lipca okazał się ważnym dniem dla Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka. Podczas 39-tej Sesji Rady Miejskiej radni po analizie raportu gminnego udzielili burmistrzowi wotum zaufania. Głosowało 13-tu Radnych, jeden wstrzymał się od głosu. Ponadto zapoznano się z treścią uchwały Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie, która pozytywnie zaopiniowała wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Międzyzdrojach i wystąpiła o udzielenie absolutorium  włodarzowi miasta. Tu Radni byli jednogłośni.

Rozległy się brawa dla burmistrza, jego zastępczyni, Pani skarbnik oraz wszystkich pracowników urzędu i jednostek podległych. Radni wyrażali wyrazy uznania dla organizacji pracy urzędu, wielu zrealizowanych inwestycji i projektów, mimo szalejącej w 2020 roku pandemii.

All-focus

Chciałbym jeszcze raz wyraźnie podkreślić, że ten sukces jest wynikiem ciężkiej pracy pracowników merytorycznych, którzy osobiście zaangażowali się i włożyli wysiłek w realizację naszych  zamierzonych i realizowanych planów w czasie tak trudnym dla nas wszystkich. Nie da się również ukryć, że Międzyzdroje mogą rozwijać się dzięki współpracy Radnych, Sołectw i wszystkich tych, którzy mają na względzie dobro naszego pięknego miasta. Zabieramy się do dalszej pracy! Dziękuje! – mówił burmistrz Mateusz Bobek.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Raportem o Stanie Gminy Międzyzdroje za 2020 rok, który jest dostępny na stronie miejskiej oraz na BIP.

8 komentarzy “Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Międzyzdrojów”
 1. Oj mylisz się Antoninku mieszkanie mam patrzę tylko co się dzieje w M-jach .I nie sprowadzaj wszystkich do swojego myślenia Anonimku ?

 2. Gratulacje Panie burmistrzu

 3. Przyjeżdżam od 10 lat do Miedzyzdrojów
  I rozmawiam z przyjaciółmi z miasta….i wszyscy mówią jednogłośnie!
  Najgorszy włodarz miasta jaki był.
  Dlaczego nie ma juz Festiwalu Gwiazd????
  …bo z nikim nie może sie dogadać….
  I nie mówcie,że to przez pandemie

  • A ja uważam że to bardzo dobra decyzja nie stać dziś Gminy na taką tego typu projekty jest wiele ważniejszych. A tak naprawę współpraca polegała na finansowaniu całego przedsięwzięcia z budżetu gminy

 4. Ale te szklarnie na molo paskudnie wygladaja !!!!!!!!!

 5. Ja panu nie ufam i zastanawiam się ilu mieszkańców z Międzyzdrojów jeszcze.

 6. Handlowiec

  Tak, Panie Burmistrzu. Bardzo szybko nauczył się Pan wyciągać pieniądze od mieszkańców i innych ciężko pracujących ludzi w Międzyzdrojach. Gmina Międzyzdroje jest tak bardzo bogata, że postanowił Pan rozdawać nasze pieniądze. Skłodowskiej, Plater, Konopnicka i inne ulice czekają na remonty, inwestycje. Panie Burmistrzu, Promenada Gwiazd od strony bazy rybackiej to ser szwajcarski – wstyd!