Wkrótce rozpoczną instalacje pryszniców na plaży

7
1718

Już w tegorocznym sezonie letnim na międzyzdrojskiej plaży, przy trzech zejściach C, F i H będą zamontowane prysznice, a w perspektywie wybudowane ogólnodostępne toalety. Realizacja zadania pn. „Budowa przyłączy wod-kan. do zasilania i montaż pryszniców plażowych, w celu poprawy wykorzystania walorów turystyczno-rekreacyjnych na plaży w Międzyzdrojach”  jest możliwa dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym w wysokości 219 693,00 zł z programu „Rybactwo i Morze”.

Na wykonanie zadania zostały ogłoszone dwa przetargi, zgodnie z pzp. „ Najbardziej cieszy nas fakt, że Wykonawcą zadania będzie nasza międzyzdrojska spółka ZWiK, która złożyła ofertę o ok. 80 000,00 zł mniej niż konkurencja. Dzięki temu możemy zaoszczędzić środki i zmieścić się w zaplanowanym budżecie.

Prysznice są spełnieniem oczekiwań i ważnym aspektem poprawy stanu sanitarnego środowiska naturalnego oraz standardu i komfortu wypoczywających. Te planowane działania  zapobiegną z pewnością degradacji wydm i wpłyną pozytywnie na stan ochrony brzegów morskich” – powiedział Mateusz Bobek Burmistrz Międzyzdrojów.

7 KOMENTARZE

  1. Jeżeli na początku lub na końcu zdania można dopisać „zombie”, to zdanie jest napisane niepoprawnie.

    • Oczywiście, że tak! Razem z szamponem, mydłem, świeżo wypranymi ręcznikami i klapeczkami 🙂

  2. Fajnie ze ruszyla budowa tych prysnicy wraz z ubikacjami , szkoda tylko ze nie przy wszystkich zejsciach to bedzie budowane , gdyz ceny za ubikacje po 3 zl sa nienormalne i ktos wrescie powinien sie tym zainteresowac i nie zmuszac ludzi do chodzenia na wydmy za potrzeba.

    • o matko, jak mnie wkurzają takie tłumaczenia!!!
      Nawet jakby toalety były za 50 groszy to fleja zawsze pozostanie fleją i będzie chodzić na wydmy!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.