Witamy w Międzyzdrojach – widok na wjeździe do miasta

Witamy w Międzyzdrojach – taki napis możemy zobaczyć zaraz przejechaniu kilkudziesięciu metrów obok kontenerów PCK, które stoją przy samym wjeździe do naszego miasta, zaraz za nową stacją benzynową tuż przed wiaduktem.

fot. czytelnik

Jak widać na zdjęciach, kontenery nie są opróżniane. Niektórzy mieszkańcy postanowili urządzić sobie wysypisko śmieci przy kontenerach. Telewizory i zużyty sprzęt RTV można pozostawić w Zakładzie Ochrony Środowiska.

fot. czytelnik

Polski Czerwony Krzyż gromadzi w pojemnikach tekstylia, a środki pozyskane ze sprzedaży zebranych ubrań, pościeli itp. przeznacza na obsługę projektów pomocowych i edukacyjnych oraz bieżącą działalność statutową.

fot. czytelnik

Zbiórka tekstyliów to również wsparcie dla tych osób, które mają problem z utylizacją niepotrzebnych ubrań, butów itp. Nasz projekt wspiera krajową ekologię i pomaga utrzymać czystość w miastach i wsiach.

15 komentarzy “Witamy w Międzyzdrojach – widok na wjeździe do miasta”
 1. Wstyd

 2. Legalne czy nie jedno jest pewne to MIESZKAŃCY robią SYF wstyd !!!!!

 3. Witam tak dla jasności-to są pojemniki PCK tylko ze tzw ,,DZIKI” dlaczego są nieoznakowane?-ponieważ stoją tam nielegalnie.
  Ogolnie firma to jeden wielki wyzysk pracownikow,praca od rana do nocy …
  Wiem bo pracowalem…

 4. Pozdrowienia

  Paranoja, takie Międzyzdroje a smieciowisko na wjezdzie??po co tam w ogóle stoją te pojemniki przecież raz na jakiś czas jeździ czerwony krzyż po domach i zabiera ciuchy. Jak się oddaje ciuchy to też nie w taki sposób tylko składa się w kostkę wyprane pachnące to co tam lerzy nadaje się do wyrzucenia bo już dawno zaplesnialo. Ludzie nie róbcie z siebie buraków

 5. Tak naprawdę to tam nie pisze że należą do PCK . Są przedewszystkim nieoznakowane.Czyli niewiadomo do jakiej firmy należą. Kontenery PCK stoją w wolinie i są oznakowane. I bałaganu nie ma. W centrum Międzyzdroji są też zielone kontenery oznakowane i regularnie opróżnianie. Więc niewiadomo do kogo one należą prawdopodobnie postawione na dziko.

 6. Jest to teren prywatny wiec Zos nie sprząta takich terenów straż miejska i policja powinni prężniej działać bo informacje mieli przed świetami

 7. o czym to świadczy,ano o tym że hołota wyrzuca byle u siebie mieć czysty rynek,nic to nie kosztuje gdyby te śmieci zawiózł do ZOS ale po co, a taki ci napisze że pracownicy sprzątający miasto stoją i nic nie widzą a on zobaczył i co z tego,myślę sobie że może warto więcej uświadamiać ludzi że elektro-odpady i inne rzeczy można przywieść do ZOŚ nie ponosząc żadnych kosztów

 8. Ludzie z zos grabią w koło ulice kolejowa gdzie nie ma liści 4 osoby w jednym miejscu a na samym wjeździe do miasta piękna wizytówka czy kierownictwo zośiu nie widzi burdelu 100 metrów od swojej siedziby wysyłają ludzi w miasto żeby ludzie widzieli jak super dbają o czystość zawsze można brać premie a burdel maja koło siebie wstyd jajoglowi

 9. Ścierwa nie ludzie to podrzuciły.

 10. No oczywiście ze to mieszkańcy

 11. To też turyści wam podrzucili ?

 12. Międzyzdrojanka

  Telewizory leżą tam już od ponad miesiąca. Widać właściciel jakiegoś pensjonatu pozbył się ich. Po co zawieźć na wysypisko lepiej wywalić i w ten sposób powitać gości.