Wiemy, kto wybuduje żłobek w Międzyzdrojach

Urząd Gminy Międzyzdroje poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na Rozbudowę Przedszkola Miejskiego nr1 ,,Morskie Skarby” w Międzyzdrojach o dwa oddziały żłobkowe wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy ulicy Myśliwskiej.

Do przetargu przystąpiło osiem firm: spółka Kapibara z Knurowa, Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane Płażalski Brjce, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pogt Tak z Piły, Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Granat z Kamienia Pomorskiego, Gorbud sp. z o.o. ze Świdwina, firma Baueffect sp. z o. o. ze Szczecina, Lux-dom Iwona Fogt-Busler ze Świnoujścia  oraz F.H.U. SABPOL II Sebastian Lytyński z Wirowa.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Gamrat z Kamienia Pomorskiego, wyceniając roboty budowlane na kwotę 1 340 963.29 zł.

Dziś, tj. 4 marca 2021 roku podpisano umowę z wykonawcą.

Bardzo się cieszę, że zgodnie z planem jeszcze w pierwszej połowie roku ruszymy z rozbudową i dwukrotnie zwiększymy liczbę miejsc w żłobku. Jeszcze raz chciałbym podziękować pracownikom, którzy włożyli ogrom zaangażowania, swój profesjonalizm i serce w ten projekt – mówi burmistrz Mateusz Bobek

Przypominamy, że Międzyzdroje są jednym z trzech miast w województwie, którym udało się uzyskać dofinansowanie inwestycji w wysokości 480 tys. zł. z programu Maluch Plus.

Termin realizacji prac przewidziano na 31 sierpnia bieżącego roku.

5 komentarzy “Wiemy, kto wybuduje żłobek w Międzyzdrojach”
  1. Mimo wszystko… to wciąż będą oddziały żłobkowe, a nie żłobek! Przedszkole osobno, żłobek osobno tak być powinno! A przede wszystkim dyrekcja do wymiany!

  2. Całe szczęście że to nie ta firma co ma wybudować drapacz chmur na promenadzie. Wyobraźcie sobie żłobek na 33 piętrze.

  3. Nareszcie maluchy będą miały żłobek brawo.

  4. Super że będzie żłobek jeszcze tylko jedna sprawa kiedy będzie podpisana umowa na budowę mieszkań

  5. Panie Burmistrzu proszę udzielić informacji czy obiecane 800 000 tysięcy na żłobek wpłaciła firma za zmianę MPZP.