Wernisaż prac Cezarego Dubiela

Zapraszamy do Międzynarodowego Domu Kultury na wystawę prac Cezarego Dubiela

19 czerwca 2020 w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się wernisaż prac Cezarego Dubiela. 

Cezary Dubiel – wybitny artysta fotografik, szczecinianin urodzony w Świnoujściu.  

Fotografuje architekturę, krajobraz, a także tworzy diaporamy. W swoim dorobku artystycznym posiada wiele wyjątkowych nagród. Pod koniec roku 2019 artysta tak napisał na swoim profilu na Facebooku: 

„Koniec roku to czas podsumowań. Dla mojej twórczości artystycznej był to rok rewelacyjny. Otrzymałem jako pierwszy w Polsce tytuł EFIAP/diament1. Moich 21 prac otrzymało 121 nagród w konkursach międzynarodowych. Na każdym kontynencie zdobyłem przynajmniej jeden złoty medal. Razem złotych medali było 52. Miałem dwie wystawy indywidualne. Uczestniczyłem w fantastycznym plenerze w Oradea w Rumunii. Poznałem tam kilkunastu wybitnych fotografów z całego świata.. „

Tytuł Excellence FIAP Diamond 1, którym został uhonorowany Cezary Dubiel, nadawany jest przez zrzeszającą  85 krajów członkowskich Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej (FIAP). Na świecie taki tytuł posiada tylko kilka osób – to niesamowity sukces artysty! Cezary Dubiel ma na swoim koncie 350 indywidualnych i zbiorowych wystaw fotograficznych krajowych i międzynarodowych, około 100 pokazów diaporam w Polsce i prawie 70 krajach na wszystkich kontynentach. 

Koniecznie musicie zobaczyć prace artysty. które niezwykle intrygują, zaskakują, niepokoją umysł i skłaniają ku refleksji.