Aktywne wakacje z Wolińskim Parkiem Narodowym

Woliński Park Narodowy od 25 czerwca prowadzi co tygodniowe spotkania edukacyjno-promocyjne na stoisku, w specjalnie przygotowanym miejscu, na plaży pod Kawczą Górą w Międzyzdrojach (200 m na wschód od zejścia „A” – za bazą rybacką). Realizacja projektu możliwa jest dzięki Partnerowi – Gaz-System S.A.

Dotychczas zorganizowaliśmy cztery spotkania, którym towarzyszyły gry, zabawy i zajęcia edukacyjne dla uczestników. Na każde spotkanie zapraszani są pracownicy Parku – leśniczy, strażnik czy specjalista, którzy opowiadają zainteresowanym walorach przyrodniczych WPN oraz prowadzą zajęcia tematyczne.

Dla dzieci i młodzieży prowadzimy zajęcia z kartami pracy, mamy też kolorowanki, leśną skocznię, na której można sprawdzić, jak daleko skaczą wybrane zwierzęta oraz liczne upominki rzeczowe za udział w zajęciach i konkursach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniach na plenerowym stoisku edukacyjno-promocyjnym w każdy wakacyjny poniedziałek od godziny 9.00 do 14.00.

Będziemy czekać na Was, pod Kawczą Górą w Międzyzdrojach (200 m na wschód od zejścia „A” – za bazą rybacką).

Wstęp i uczestnictwo we wszystkich zajęciach są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy.