W sobotę w Międzyzdrojach wystartowało ponad 260 osób!

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Panią Beatę Hołyńską– Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

Następnie Pani Dyrektor powitała zaproszonych Gości, zawodników, kibiców oraz organizatorów ( Szkoła Podstawowa nr 1, Rada Rodziców SP 1 ) oraz darczyńców imprezy (główny sponsor- Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, Urząd Gminy Międzyzdroje, Międzynarodowy Dom Kultury).  

Zawody rozpoczęli najmłodsi. W Biegu Malucha wystartowały dzieci do szóstego roku życia.  Każdy uczestnik otrzymał medal ufundowany przez  Ośrodek Pomocy Społecznej i dyplom oraz napój i nagrodę dzięki życzliwości  MDK w Międzyzdrojach. Następne w kolejności to: Bieg Szkół Podstawowych, Bieg Szkół Ponadpodstawowych, Bieg Open i Bieg Rodzinny. Dla najlepszych zawodników OPS w Międzyzdrojach ufundował puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla pierwszy 10 zawodników na mecie- pamiątkowe worki sportowe.

Po ceremonii dekoracji, odbyło się losowanie nagród dla rodzin z gminy Międzyzdroje biorących udział w Biegu Rodzin. Wśród niespodzianek ufundowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w   był roweru miejski oraz torby sportowe z gadżetami.

Dzięki wsparciu Rady Rodziców i rodziców uczniów naszej szkoły można było posilić się grochówką i skosztować pysznych ciast. Uczestnicy nie opierali się tym smakowitościom  i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie. 

Dziękujemy ludziom dobrej woli w przeprowadzeniu imprezy. Wśród nich: Henryk Nogala, Patrycja Żur, Błażej Karasiewicz, Nikodem Tymiński.

Impreza przebiegła bezpiecznie dzięki Ratownikom Medycznym oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach.  

Dziękujemy, że byliście z nami!

        Do zobaczenia za rok!

 Ze sportowym pozdrowieniem
Paweł Nogala

One Response to “W sobotę w Międzyzdrojach wystartowało ponad 260 osób!”
  1. A szklarnie na molo puste stoja !!!!!!