W Międzyzdrojach powstaje nowy Park Handlowy

Tuż przy wjeździe do Międzyzdrojów powstaje nowy Park Handlowy. Jak wynika z informacji podanej na profilu społecznościowym inwestora, budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Parki Handlowe to mniejsze lub większe centra sprzedaży skupiające wokół siebie większe sieci handlowe.

fot. miedzyzdroje.tv – 17.06.2020

Na przedstawionej wizualizacji widzimy sklepy Biedronka i Pepco. Nie wiadomo jak będzie w rzeczywistości. Podobny park Handlowy znajduje się w Świnoujściu przy ul. Kościuszki.
W centrum handlowym STOP.SHOP znajdują się m.in. sklepy KIK, EURO RTV AGD i JUSK.

fot. inwestor

20 komentarzy “W Międzyzdrojach powstaje nowy Park Handlowy”
 1. DINO by się przydało.

 2. Mieszkaniec

  Wspaniale, Park Handlowy w Międzyzdrojach,super sprawa.

 3. Do @ Przyjezdny ze sztetin 18 czerwca 2020
  ……z tego co wygląda, to Pan nie zna tego jedynego baru, który jest w mojej myśli. Jak Pan pójdzie głodny z plaży, przez park Chopina, to wejdź Pan do budynku w którym najpierw wybierze się zupkę , następnie drugie danie, a krótko przed kasą jeszcze sałatkę. Tam na pewno nie będzie pan długo trawił. Pan jest Szczeciniak, to myślę że można się żywić ze sznitek chleba i kawy z termosu. Polecam na taki prowiant też karminadla w bułce i solny ogórek. Tak po Śląsku ?. W Międzyzdrojach mam nadzieję że mieszkańcy dostaną trochę sklepów co ich całorocznie zaopatrzają i są finansowo i jakościowo ok.

  • Tak, tak… to jest naprowdy dobry bar. Pomimo, iz z reguly jemy w restauracjach, to tez tu kupuja te wspaniale pierogi, salatki ziemniaczane…
   Ta slasko karminadla w bulce i solny ogorek… az slinka leci.

 4. ? Co z remontem Bałtyku. Według inf. Prace powinny rozpocząć się dwa miesiące temu

 5. Super by było jakby powstał w tym Parku KiK

 6. Kaufland, KFC, MacDonald by się przydał

  • Chłopie , ty masz w Miedzy takie dobre swojskie jedzenie, do tego najlepszy bar w Polsce ( nie chcę robić reklamy) i ty tęsknisz za Fast Food z amerykańskich śmieci. Chcesz żeby ludzie jeszcze więcej przytyli? Pomyśl lepiej o pierogach, żurku, kotlecie, kartofelkach, rosółku, pierogach…..?. Ślinka mi już leci. Pozdrawiam Miedzyzdroje. Smacznego ?

   • Przyjezdny ze sztetin

    Uwielbiam międzyzdrojskie bary, pyszne obiady za 150 pln -rybka pyszna
    do tego schabowe na o.eju z rafinerii……co na dwa dni jelita znieczulają

   • Faktem jest, ze w miedzyzdroju sa restauracje, gdzie mozna dobrze zjejsc.
    Fast Food… nie rozumie, ze ludzie to jedza.
    Uwazam, ze wazne jest aby czlowiek jadl polskie, wspaniale potrawy a nie te amerykanskie smieci.

 7. Ikea

 8. Cudownie, w miasteczku nie będzie tłoku latem i zimą

 9. Świetny pomysł. Popieram park handlowy nie trzeba jeździć specjalnie do kamienia czy do Świnoujścia jak może powstać w Międzyzdrojach. Fajnie by było gdyby był sklep Pepco i KIK

  • Park handlowy jest ok.
   Ale… trzeba i o tym pamietac, ze male sklepiki tez sa potrzeben.

   • Ja będą konkurencyjne i będą miały produkty dobrej jakości to nie znikną. Przed KiK chyba nie skapitulują. Chyba że mają jeszcze większą tandetę z jakiejś chińskiej prowincji ?. Na razie oprócz spożywczych jest w Między dużo tandety.

 10. Masz obok Lidla/ nie przy Lidlu/ duży parking, który oferuje meleksy do odwiezienia klienta.
  A uważasz, że 20,- na dobę to dużo? Najlepiej wszystko za darmo. Parking nie powstał za darmo,
  utrzymanie też nie jest darmowe.

 11. A kiedy prawdziwy parking buforowy na wjeździe do Międzyzdrojów ( Parking przy lidlu jest tylko nieco tańszą komercyjną alternatywą dla strefy) – jeśli wprowadza się strefy ( co jest zrozumiałe) to trzeba zaoferować alternatywę a nie tylko „przyjedź sobie pociągiem”…

 12. Przydałby się też porządny parking buforowy, bo rozumiem strefę, ale powiedzmy sobie, że powinno się zacząć do sprawy kompleksowo a nie tylko patrzeć jak oskubać turystów. I nie – parkin za 20 zł za dobę przy lidlu to nie jest parking buforowy – to zwykła komercyjna propozycja.