W Międzyzdrojach otwarto nową stacje benzynową

Wczoraj ok 20:00 w Międzyzdrojach otwarto nową stację benzynową. Jak widać na załączonych obrazkach, stacja może być silną konkurencją jeśli chodzi o paliwa. Oczywiście o ile to nie chwyt marketingowy na otwarcie stacji. 

Niestety nie wiadomo kiedy będzie gotowy docelowy wjazd na nowo otwarto stacje benzynową. W chwili obecnej po paliwo można wjechać przez tymczasową drogę gruntową tuż za rondem.  

16 komentarzy “W Międzyzdrojach otwarto nową stacje benzynową”
 1. Jak to jest możliwe że taki obiekt został oddany do użytku bez dróg dojazdowych? Kto to odebrał? Czy jest to dopuszczalne przez prawo? Ile trzeba zainwestować pieniędzy żeby ktoś w urzędzie przymknął oko? Banaś się tym musi zająć!
  Samochody skręcające w „drogę dojazdową” blokują ruch pojazdów w obie strony o wypadek nietrudno, ciekawe jak będzie w sezonie…

 2. Droga dojazdowa jak slyszalem bedzie wylozona marmurem szerokosc drogi 4m a po zatankowaniu kazdy klijent otrzyma grylowana kielbaske i piwko….

 3. ***** co za puste komentarze hehe ??

 4. mieszkania komunalne to kiedy pobudują ?

 5. A jak by była powiązana z po to Czesiu byś tankował tam ???

 6. Czy ta stacja jest związana z pisem jak orlen?

 7. Jak to otwarto? Przecież nie możliwe jest dostać zgodę na użytkowanie bez drogi? Magia? Nie jestem złośliwy, ale znając obecne poglądy Pani z Nadzoru Budowanego w Kamieniu jestem z mocnym szoku.

 8. Prowizora bez drogi dojazdowej ciekawe jak docelowo będzie wyglądać, żeby później po ludzku w sezonie można było z niej wyjechać a nie stać i czekać godzinami…

 9. A co nabijasz się z ludzi którzy kupują taniej JANUSZKU ???KURDE JAKI ŚMIESZNY I ŻAŁOSNY CZŁOWIECZEK ???

 10. A gdzie kiełbasa z rusztu kaszanka muzyka

 11. Od dawna juz, gdyz to jest nocna stacja benzynowa !!!!!

 12. Nie tankuje na stacjach krzak, jak janusze bo grosz mniej (:

 13. A od kiedy otwarcie robi się o 20:00.???