V Piknik Rodzinny i „Śledzik po Międzyzdrojsku”

Przed nami kolejny, jubileuszowy, V Piknik Rodzinny. Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się w sobotę 08 września br., w amfiteatrze miejskim, w godz. 13:00 – 19:00.

W programie imprezy przewidzieliśmy, występy na scenie, prezentację w ramach stoisk promocyjno – edukacyjnych oraz warsztaty kulinarne, które poprowadzi w tym roku Jan Kuroń .

Jan Kuroń będzie jednym z ekspertów jury w organizowanym konkursie kulinarnym pn. „Śledź po Międzyzdrojsku”. Z uwagi na zainteresowanie konkursem kulinarnym, stworzyliśmy dwie kategorie: OPEN – dla wszystkich oraz PROFI – dla profesjonalistów z branży gastronomicznej. Chętnych do udziału w konkursie kulinarnym zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu ( w załączniku ).

Niewątpliwy sukces turnieju skłania nas do coraz większych starań związanych chociażby z promocją wydarzenia. Z tego też powodu najbliższy Piknik Rodzinny obejmie swoim patronatem Radio Szczecin.

W ramach „Pikniku Rodzinnego” odbędzie się również „Dzień Rękodzielnika Międzyzdrojskiego”. Projekt realizowany jest w ramach programu „Społecznik” i obejmuje działania związane z promocją rękodzieła Międzyzdrojskich Twórców. Może chcielibyście Państwo przedstawić swoją twórczość, może wyeksponować swoje autorskie prace? Chętnych do wystawienia swoich prac, w ramach Dnia Rękodzielnika prosimy o zgłoszenia bezpośrednio do sekretariatu Międzynarodowego Domu Kultury, tel. 32 82 600, e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com.

Stoiska edukacyjno – promocyjne prosimy zgłaszać do Referatu Promocji. Tel. 91 32 80 441, 32 75 654, e-mail: anetta_czyzak@miedzyzdroje.pl.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ( w załączniku do regulaminu ).

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do zaprezentowania swojej oferty i czynnego udziału w naszym wspólnym wydarzeniu i zapraszamy chętnych na spotkanie, które odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury, w sali pomarańczowej, w dniu 22 sierpnia ( środa ) o godz. 10:00

Anetta Czyżak
Kierownik Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą