V Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki

Zbliżają się święta, dla wielu z nas najważniejsze. Kojarzą się z zapachem choinki, rodzinną atmosferą, aromatycznymi potrawami. W polską tradycję wpisały się organizowane w tym czasie jarmarki i festyny, tak jest i w Międzyzdrojach. Międzyzdrojski Jarmark Świąteczno – Noworoczny to nowy pomysł i propozycja spędzenia świątecznych chwil w Międzyzdrojach.

Dwutygodniowy jarmark organizowany jest po raz pierwszy, dotychczas organizowaliśmy jednodniowy „Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki”, który cyklicznie co roku odbywa się przed świętami w amfiteatrze miejskim.

Tradycyjnie sprzedawano choinki, ozdoby świąteczne a na promenadzie przy Międzynarodowy Domu Kultury ustawiono choinkę miejską, którą można było przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami.

9 komentarzy “V Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki”
 1. A tam w ogóle jest jakiś jarmark ?

 2. To jest właśnie nowa energia proszę państwa ???

 3. Apel do Burmistrza Międzyzdrojów – niech Pan naprawi te oświetlenie na promenadzie i ” JARMARKU ” przecież idzie tam kopyta połamać. Pozdrawiam.

  • Ale to już przecież tradycją jest że w okresie świątecznym na promenadzie jest ciemno.

 4. Chyba nikt sobie tego. nie przypisze jako sukces bo to jest porażka i śmiech. Kto robi taki jarmark na koniec grudnia ? Wszędzie w miastach się już kończy.

  • Od kilku tygodni w wątkach jarmarkowych się o tym pisze, ale ze strony urzędu żadnej refleksji, że wymyślili bez sensu, nikt się do błędu nie przyzna. Jeśli Międzyzdroje chciały się wyróżnić, to im się udało, zaczęli jarmark wtedy, gdy na całym świecie są zamykane.

   • Ciekawe kto na początku grudnia stał by w budach w mieście, w którym nie ma ludzi. Jaki sprzedawca wybrałby Międzyzdroje zamiast dużego miasta. Organizacja jarmarku gdy do naszego miasta przyjadą turyści na świata i sylwestra jest super pomysłem! Strzał w dziesiątkę z terminem!

 5. Mieszkaniec

  Jarmark Świąteczny….. To chyba jest Jakaś porażka . Przygotowanie ze strony Merytorycznej poniżej Minimum . Ciekawy jestem kto se to przypisze jako kolejny sukces w Gminie Miedzyzdroje.

 6. godzina 19 ciemno nawet jedna żarówka tam się nie świeci żenada!!!!!!!!!!!! ciekawe za co miasto chce opłaty dobrze że choć trochę oceanarium oświetla