Uszkodzono 15 samochodów przy ul. Polnej w Międzyzdrojach

Do redakcji zgłosiła się poszkodowana turystka, której w nocy z poniedziałku na wtorek (około 4 rano), ktoś uszkodził samochód. Jak się później okazało, przy ul. Polnej zostało uszkodzonych w sumie aż 15 samochodów. Pojazdy mają głębokie rysy a czasem wgniecenia.

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Na razie nie ma informacji o sprawcy zdarzenia. Ktokolwiek widział sprawcę lub ma informacje na temat zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją.

18 komentarzy “Uszkodzono 15 samochodów przy ul. Polnej w Międzyzdrojach”
 1. Ćwierć miliona użytkowników. Co Państwa bulwersowało? Podsumowujemy sezon 2019 - Nasze Miasto Międzyzdroje

  […] użytkowników4) Jadąc szlakiem rowerowym, dostaniesz mandat? – 7,1 tys. użytkowników5) Uszkodzono 15 samochodów przy ul. Polnej w Międzyzdrojach – 6,9 tys. […]

 2. parkuja na chodnikach, trawnikach, ktos sie wkurzyl inna sprawa ze ci co wynajmuja czy tez hotele nie zapewniaja , bo nikt o to nie dba miejsc parkingowych, zabudowuja maksymalnie cala dzialke, a pozniej jakos to bedzie, no i jest, inna sprawa ze m-je to miasto bezprawia przy nowej energii, robta co cg=hceta, prawa nie ma

 3. Jakie te Miedzyzdroje niebezpieczne….

 4. Osoba ktora porysowala te samochody niech sie nie czuje bez karna. Jest nagranie z monitoringu i dokladnie widac osobe na tym na graniu i o ktorej godz to sie wydarzylo.Jest wszczete postepowanie karne wobec niej tak wiec niech sobie nie mysli ze uniknie kary

 5. Byłem 2 tygodnie w tym roku w Międzyzdrojach. Radiowóz policji widziałem na ulicy aż 3 razy. Pieszych patroli 0. Organizatorzy gry w 3 kubki świetnie się bawili razem z całą swoją obstawą dookoła na promenadzie w okolicach Pawia Tolka, nawet składany stół zostawiali na miejscu rozłożony jak odchodzili, tak samo jak głośno się zachowywali w pizzerii Desperados na Bohaterów Warszawy, gdzie się rok temu chowali przed policją na zapleczu licząc tysiące złotych i kilkanaście tysięcy euro. Więc wątpię żeby znaleźli sprawcę tych uszkodzeń.

 6. Do anonima z godz.9:58. Dlaczego kwaterodawca ma ponosić odpowiedzialność?Dlaczego auta nie zostały zaparkowane na parkingu płatnym,strzeżonym?

  • zgadzam sie .jestem turysta ale nie pojmuje tego jak ktos mówi że osoba u której wynajmuje nocleg miałaby płacic jak jakis wariat uszkodził by mi samochód.

 7. Międzyzdrojski luft

  A tymczasem dziś pod siedzibą Straży Miejskiej (tył posesji U.M.) parkowały 3 auta osobowe.Duży pojazd Straży Miejskiej z braku miejsca stał w parku,tuż za bramą U.M. No tak- przecież to oczywiste – PARK służy do PARKOWANIA.

 8. Za mało policji chodzi po ulicach. A wieczorem to już w ogóle nie ma patroli. Przykro ze kto jest takim upośledzonym łbem i zrobił coś takiego przypadkowym ludzia. Ale wina burmistrza jeszcze nigdy nie było takiego chaosu od 12 lat…

 9. Przecież to na Orlej część samochodów stoi a kilka od polnej. Właściwie po dwóch stronach jednej posesji.
  Pewnie się sąsiedzi kłócą o miejsca postojowe dla gości .

 10. Ja bym im na ochotnika lapy poobcinal,zeby to wiecej nie robili i byla by to nauczka dla innych.

 11. Zrobili parking płatny na Polnej to teraz wszyscy pchają się tam gdzie można parkować za darmo czyli na wzajd do gromady. Najwyraźniej nowe porządki zdenerwowały tamtejszych gospodarzy to odegrali się na tych co parkują im pod domami.

 12. ile samochodów tyle razy jajka w szufladę 😉

 13. Łażą w nocy,drą mordy na całe miasto …ale teraz ,to już przegieli

 14. Jak spiewala Sobczyk trzynastego wszystko zdarzyc sie moze, trzynastego nie liczy sie strat, ale tak naprawde jest to wielkie dranstwo, jezeli zlapie jego,lub (ich) policja to powinni zapamietac kare do konca swoich dni.

 15. Pierw łapy i nogi połamać dopiero zgłosić że jakiś czubek sam się okaleczyl zajebalb…ym za takie coś ale jak czytałem w innych komentarzach tez sie zgadzam z tym ze komuś chodzi zeby parkowal na prywatnych parkingach płatnych dzięki Bogu ze w pt wyjechałem z Międzyzdrojów

 16. ciekawy jestem czy policja znajdzie sprawce? szoook