Urząd Miejski prostuje nierzetelne informacje dotyczące sprzedaży molo

W ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje o sprzedaży molo. ,,Pragnę uspokoić Państwa, molo nie zostało sprzedane. Ubolewam, że podane informacje bez potwierdzenia wywołały zaniepokojenie wśród mieszkańców i turystów ” – informuje Burmistrz Mateusz Bobek.

W 2003 roku molo zostało wydzierżawione spółce Adler Schiffe na 40 lat. Jednak nie ma mowy o jego sprzedaży.

12 komentarzy “Urząd Miejski prostuje nierzetelne informacje dotyczące sprzedaży molo”
 1. Ja rowniez jestem za ukazaniem sie tego artykulu gdyz go nie czyytalem ,a bardzo mnie interesuje co bedzie sie dalej dzialo z molem i co nowego tam bedzie betonowane?

 2. A co przeszkadza żeby ten artykuł się pojawił??

  • Bo będzie jak zwykle, wieżowce w mieście rosną a poprzedni radni też mieli rękę na pulsie a wyszło jak wyszło.

 3. Wczoraj wrzuciłem artykuł z Kuriera Szczecińskiego na temat budowy na molo ,dziś powtórzyłem ale chyba działa cenzura ,albo komuś zależy na tym aby nie było za głośno w tym temacie.

  • Redaktor Portalu

   Radzę przeczytać regulamin portalu, rozdział II punkt 3 – f, temat molo został wyjaśniony przez sprostowanie Urzędu, jak również na XIV Sesji Rady Miasta. Pozdrawiam

 4. To nie jest wolna przestrzeń spacerowo-widokowa tylko przestrzeń układowo-szmalowa ? my się nie liczymy co najwyżej możemy sobie pogadać???

 5. Czy dzierżawa 40 letnia to nie za długi okres? Jakie są warunki, jak podejmowane decyzje?

 6. Byłem wczoraj na molo ławki pozostawiane stolikami i krzesełkami kto do takich głupot dopuszcza i kto za to odpowiada!?!Molo jest dla spacerowiczów i jeszcze hotel.PRZECIEŻ TO JEST JAKAŚ PARODIA I TO MA BYĆ TA NOWA ENERGIA!?! DOPROWADZICIE TO MIASTO DO UPADKU PANIE BURMISTRZU OCZU PAN NIE MA?

 7. Międzyzdroje już się 'sprzedały” nigdy nie odzyskają tak cudownego blasku jak dawniej i takiej cudownej ”dzikiej ” wolnej przestrzeni .

 8. mieszkanka od urodzenia

  Ja w sprawie mola.Dzierzawa mola Adlerowi na 40 lat.Trudno,mam nadzieję,że miastu się to opłaca.Mam tylko pytanie,czy w umowie dzierżawy były jakies zastrzeżenia dotyczące „zabudowy” mola.Najpierw postawiono kilka „budek”,które już ograniczyły przestrzeń spacerową.Teraz pomysł na hotel? Co to ma być? Albo molo albo kolejny apartamentowiec tylko mniejszy.Punkty widokowe to najpiękniejsze te naturalne bez zasłon.W całej Europie żadne molo nie jest zabudowane.To MA BYĆ WOLNA PRZESTRZEŃ SPACEROWO-WIDOKOWA.

  • Amber miał być tylko na kilka lat a później już miał być przekazany miastu do dziś nie przekazano.To była wersja dla mieszkańców z tym przekazaniem a prawda i umowa z UM inna.