Turniej Siatkówki Plażowej w Międzyzdrojach

Słoneczna pogoda i lekka nadmorska bryza, sprzyjała w sobotę 20 lipca 2019 uczestnikom organizowanego turnieju siatkówki plażowej w Międzyzdrojach. To już 4. edycja, organizowanego przez hotel „Aurora Family &SPA” przy współpracy z Gminą Międzyzdroje, amatorskiego turnieju pn. „Międzyzdroje Family Beach Ball Cup”. 

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie turniejem, w tym roku organizatorzy przygotowali na plaży dwa boiska do gry w siatkówkę. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Każda drużyna składała się z 6 zawodników, wśród których były rodziny z dziećmi, plażowicze, jak również osoby, które trenują siatkówkę.

Wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju składamy serdeczne podziękowania. Zapraszamy na turniej siatkówki plażowej już za rok!

4 komentarze “Turniej Siatkówki Plażowej w Międzyzdrojach”
  1. To nie Stara Pączkarnia tylko Hotel Aurora ufundował ze swojej pączkarni „MiedzyPączkami” te pączusie:) i fakt, drużyny „500+” ruszyły po pączki szybciej niż Rydzyk po emerytury wiernych 😉 żenada…

  2. Impeza świetna, pogoda super,tylko jest jedno zażenowanie…otóż Stara Pączkarnia ufundowała dla Zawodników słodki poczęstunek ,podkreślam Zawodników, widok turystów zapierdzielających z tymi pączkami był delikatnie mówiąc niesmaczny,aby się najeść za darmo.Zwyczajne chamstwo.