Trzy kubki- nowy adres na promenadzie w ekskluzywnym miejscu

Witam. Podczas dzisiejszego spaceru Promenadą zauważyłem grających w 3 KUBKI (na wysokości Informacji Turystycznej, nieopodal Międzynarodowego Domu Kultury).

Ekipa oszustów ta sama, miejsce bardziej „ekskluzywne” i z trudniejszym dojazdem (Policja, SM). Na zdjęciach dobrze widoczni są m.in.dwaj „stójkowi” (białe koszulki, w ręku butelka z wodą). Panie Redaktorze, ile to już lat bezczelni oszuści bezkarnie panoszą się w samym sercu Międzyzdrojów, naciągając naiwnych na grubą kasę?

Pozdrawiam. Mieszkaniec.

10 komentarzy “Trzy kubki- nowy adres na promenadzie w ekskluzywnym miejscu”
 1. MAŁA SZKODLIWOŚC CZYNU…PROSZĘ SZANOWNYCH PAŃSTWA..Poza tym głupich nie sieją, tylko sami się rodzą! Nikt NORMALNY NIE BĘDZIE GRAŁ w jakieś tam kulki, a jak chce to na własną odpowiedzialność!! Tu nikt i nic nie pomoże, jak rozumu Bozia nie dała..Swiata się nie zmieni pałką, czy pustym prawem, tak to NIE DZIAŁA! Ani monitoring, ani policjanci na ulicy.Sami jesteśmy odpowiedzialni za to czy gramy z przestępcami- przecież nikt nikogo nie zmusza..a skoro- to dajmy im tę wolność..i skończmy ten temat, bo nic mądrego nikt tu nie wymyśli.Stare prawo pozostanie aktualne- JAK SIĘ DAJE TO SIĘ KRAJE…

 2. Wychodzi na to że miasto Miedzyzdroje nie chroni wczasowiczów od takich złodziei Należy omijać taki kurort i nie jeździć tam na wczasy dopóki burmistrz nie zrobi porządku z takimi złodziejami w 3 kubki.

 3. Mamy swoich osiłków w mieście, może spuszczą im przysłowiowy „wpie****” w ramach czynu społecznego.

 4. Lepiej nie walczyć z silniejszym.

 5. W Międzyzdrojach niema ludzi z jajami, dowodem są wybory obcych.

 6. Dlatego potrzebny monitoring

  • Przede wszystkim,potrzebne zainteresowanie tzw. Władz.
   Do tej pory nie Władza nie wykazała się żadnym zainteresowaniem,bo poszkodowani były osoby naiwne.

 7. Masz rację oni są ze Śląska.Najlepiej byłoby opodatkować te ***** tak jak kiedyś się robiło!!!