Trzy kubki- nowy adres na promenadzie w ekskluzywnym miejscu

10
714

Witam. Podczas dzisiejszego spaceru Promenadą zauważyłem grających w 3 KUBKI (na wysokości Informacji Turystycznej, nieopodal Międzynarodowego Domu Kultury).

Ekipa oszustów ta sama, miejsce bardziej „ekskluzywne” i z trudniejszym dojazdem (Policja, SM). Na zdjęciach dobrze widoczni są m.in.dwaj „stójkowi” (białe koszulki, w ręku butelka z wodą). Panie Redaktorze, ile to już lat bezczelni oszuści bezkarnie panoszą się w samym sercu Międzyzdrojów, naciągając naiwnych na grubą kasę?

Pozdrawiam. Mieszkaniec.

10 KOMENTARZE

  1. MAŁA SZKODLIWOŚC CZYNU…PROSZĘ SZANOWNYCH PAŃSTWA..Poza tym głupich nie sieją, tylko sami się rodzą! Nikt NORMALNY NIE BĘDZIE GRAŁ w jakieś tam kulki, a jak chce to na własną odpowiedzialność!! Tu nikt i nic nie pomoże, jak rozumu Bozia nie dała..Swiata się nie zmieni pałką, czy pustym prawem, tak to NIE DZIAŁA! Ani monitoring, ani policjanci na ulicy.Sami jesteśmy odpowiedzialni za to czy gramy z przestępcami- przecież nikt nikogo nie zmusza..a skoro- to dajmy im tę wolność..i skończmy ten temat, bo nic mądrego nikt tu nie wymyśli.Stare prawo pozostanie aktualne- JAK SIĘ DAJE TO SIĘ KRAJE…

  2. Wychodzi na to że miasto Miedzyzdroje nie chroni wczasowiczów od takich złodziei Należy omijać taki kurort i nie jeździć tam na wczasy dopóki burmistrz nie zrobi porządku z takimi złodziejami w 3 kubki.

    • Przede wszystkim,potrzebne zainteresowanie tzw. Władz.
      Do tej pory nie Władza nie wykazała się żadnym zainteresowaniem,bo poszkodowani były osoby naiwne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.