Trwa budowa zejścia „A” na plażę


10 komentarzy “Trwa budowa zejścia „A” na plażę”
 1. Turysci z Z.Gory

  A TOI TOI BEDZIE NA TY MOLO CZY SIUSIAMY DO MORZA…?PROPONUJEMY TOI TOI ZA SZKLARNIA;)))

 2. Ten betonowy -POMOST- to takie mola jak Międzyzdroje -KURORT-

 3. To jest jeszcze molo czy już bazar.Jak i gdzie spacerowicze mogą oglądać morze,zachód slońca i oddychać świeżym morskim powietrzem a nie „zapachem” frytek,pizzy,itp.Masakra.Czy nikt nad tym nie panuje,kto na to zezwala.Tragedia.

 4. Czy ktoś odpowiada za to co się buduje?Na molo postawiono szklarnię jak na działce a w sezonie ludzie będą się cisnęli żeby tam

 5. Na molo tez zbudowali…lezacy wiezowiec;))) Gdyby byla jakas ewakuacja molo…ludzie beda sie tratowac zreszta i bez tej….szopy czasami tam ciezko przejsc

 6. Ten wyrównany teren po lewej stronie od wejścia, patrząc od morza, to przygotowanie pod kolejny wieżowiec na 110 pięter?

 7. O ile chodzi o zjazd dla motorówek i skuterów wodnych, to lepiej usytuować go w pobliżu molo. Spacerowicze nie znoszą ciszy, także szum morskich fal drażni wszystkich niesamowicie. Jak dobrą pracą wykonują harcownicy na swoich wodnych skuterach, wypełniają pustkę dźwiękową do maksimum, a nawet tak, że na molo ludzie muszą krzyczeć, żeby wzajemnie się usłyszeć. To kolejna oznaka postępu.cywilizacjnego w kurorcie.

 8. bedzie zjazd gdzie motorowke lub skuter wodny mozna zwodowac ?

  • Tylko gdzie lanser zostawi 6-metrowego SUV-a i tak samo długo przyczepę na skuter?