Zejście “A: będzie nie tylko nowym, zadbanym zejściem na plażę ale i tzw. zjazdem technicznym, co będzie miało korzystny wpływ na działanie służb ratowniczych i porządkowych.


10 KOMENTARZE

  1. To jest jeszcze molo czy już bazar.Jak i gdzie spacerowicze mogą oglądać morze,zachód slońca i oddychać świeżym morskim powietrzem a nie “zapachem” frytek,pizzy,itp.Masakra.Czy nikt nad tym nie panuje,kto na to zezwala.Tragedia.

  2. Czy ktoś odpowiada za to co się buduje?Na molo postawiono szklarnię jak na działce a w sezonie ludzie będą się cisnęli żeby tam

  3. Na molo tez zbudowali…lezacy wiezowiec;))) Gdyby byla jakas ewakuacja molo…ludzie beda sie tratowac zreszta i bez tej….szopy czasami tam ciezko przejsc

  4. O ile chodzi o zjazd dla motorówek i skuterów wodnych, to lepiej usytuować go w pobliżu molo. Spacerowicze nie znoszą ciszy, także szum morskich fal drażni wszystkich niesamowicie. Jak dobrą pracą wykonują harcownicy na swoich wodnych skuterach, wypełniają pustkę dźwiękową do maksimum, a nawet tak, że na molo ludzie muszą krzyczeć, żeby wzajemnie się usłyszeć. To kolejna oznaka postępu.cywilizacjnego w kurorcie.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj