Trwa budowa zejścia „A” na plażę

10
3790

Zejście „A: będzie nie tylko nowym, zadbanym zejściem na plażę ale i tzw. zjazdem technicznym, co będzie miało korzystny wpływ na działanie służb ratowniczych i porządkowych.


10 KOMENTARZE

  1. A TOI TOI BEDZIE NA TY MOLO CZY SIUSIAMY DO MORZA…?PROPONUJEMY TOI TOI ZA SZKLARNIA;)))

  2. To jest jeszcze molo czy już bazar.Jak i gdzie spacerowicze mogą oglądać morze,zachód slońca i oddychać świeżym morskim powietrzem a nie „zapachem” frytek,pizzy,itp.Masakra.Czy nikt nad tym nie panuje,kto na to zezwala.Tragedia.

  3. Czy ktoś odpowiada za to co się buduje?Na molo postawiono szklarnię jak na działce a w sezonie ludzie będą się cisnęli żeby tam

  4. Na molo tez zbudowali…lezacy wiezowiec;))) Gdyby byla jakas ewakuacja molo…ludzie beda sie tratowac zreszta i bez tej….szopy czasami tam ciezko przejsc

  5. Ten wyrównany teren po lewej stronie od wejścia, patrząc od morza, to przygotowanie pod kolejny wieżowiec na 110 pięter?

  6. O ile chodzi o zjazd dla motorówek i skuterów wodnych, to lepiej usytuować go w pobliżu molo. Spacerowicze nie znoszą ciszy, także szum morskich fal drażni wszystkich niesamowicie. Jak dobrą pracą wykonują harcownicy na swoich wodnych skuterach, wypełniają pustkę dźwiękową do maksimum, a nawet tak, że na molo ludzie muszą krzyczeć, żeby wzajemnie się usłyszeć. To kolejna oznaka postępu.cywilizacjnego w kurorcie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.