Tragiczny wypadek na ul. Gryfa Pomorskiego

6
10436

Dzisiaj w Międzyzdrojach doszło do tragicznego wypadku przy ul. Gryfa Pomorskiego. Między sklepem sieci Netto a Rossmannem, wskutek upadku ze schodów nie żyje jedna osoba.

Jak powiedziała nam Rzecznik Prasowa Policji w Kamieniu Pomorskim, Weronika Zielińska, śledztwo Prowadzi prokuratura pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

6 KOMENTARZE

  1. Przecież ten człowiek nikomu nie przeszkadzał. Zawsze siedział spokojnie, nikogo nie zaczepial. Nie rozumiem dlaczego ktoś go pobił. Bo był słabszy i już.

  2. a o to przestroga!!! szedł sobie facet po ulicy koło netto i buch z płaskiego bezdomnemu. (nie wiem czy tak dla zasady) ale nasz bezdomny (nasz miejscowy ukochany menelik) się przewrócił i uderzył się, a Pan co sobie tak pozwolił pójdzie do więzienia na długie lata. jak to nie wiele trzeba, by zmienić swoje życie w ciągu sekundy – o 180 stopni. po co było krzywdzić innych?

    • Komentarz Mieszkańca jest bardzo wyważony i skierowany na realia. Jest on ostrzeżeniem dla mężczyzn w sile wieku, którzy mogą być zaczepiani przez bezdomnych. Zwykle chodzi tutaj o nagabywanie o parę złotych, czasem jest to bardzo chamskie i natarczywe zachowanie. Odpowiedzią na coś takiego nie może być jednak nokautujący cios. Natomiast opłaci się mieć z góry przygotowaną, wyważoną reakcję na taki przypadek. Jestem prawie pewny, że zabójcę zgubiły nagłe emocje, co jednak nie spowoduje znaczącego zmniejszenia kary, którą wymierzy mu sąd.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.