Dzisiaj w Międzyzdrojach doszło do tragicznego wypadku przy ul. Gryfa Pomorskiego. Między sklepem sieci Netto a Rossmannem, wskutek upadku ze schodów nie żyje jedna osoba.

Jak powiedziała nam Rzecznik Prasowa Policji w Kamieniu Pomorskim, Weronika Zielińska, śledztwo Prowadzi prokuratura pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

6 KOMENTARZE

  1. Przecież ten człowiek nikomu nie przeszkadzał. Zawsze siedział spokojnie, nikogo nie zaczepial. Nie rozumiem dlaczego ktoś go pobił. Bo był słabszy i już.

  2. a o to przestroga!!! szedł sobie facet po ulicy koło netto i buch z płaskiego bezdomnemu. (nie wiem czy tak dla zasady) ale nasz bezdomny (nasz miejscowy ukochany menelik) się przewrócił i uderzył się, a Pan co sobie tak pozwolił pójdzie do więzienia na długie lata. jak to nie wiele trzeba, by zmienić swoje życie w ciągu sekundy – o 180 stopni. po co było krzywdzić innych?

    • Komentarz Mieszkańca jest bardzo wyważony i skierowany na realia. Jest on ostrzeżeniem dla mężczyzn w sile wieku, którzy mogą być zaczepiani przez bezdomnych. Zwykle chodzi tutaj o nagabywanie o parę złotych, czasem jest to bardzo chamskie i natarczywe zachowanie. Odpowiedzią na coś takiego nie może być jednak nokautujący cios. Natomiast opłaci się mieć z góry przygotowaną, wyważoną reakcję na taki przypadek. Jestem prawie pewny, że zabójcę zgubiły nagłe emocje, co jednak nie spowoduje znaczącego zmniejszenia kary, którą wymierzy mu sąd.

Comments are closed.