Szczepienia przeciw COVID-19. Co i jak w Międzyzdrojach?

Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. 

Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się
w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od 8.00 do 18.00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów:

– telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179,
– telefon komórkowy: 609 479 898.

W przypadku osób mających trudności z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień:
– posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie
R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami, 
– lub mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do przychodni),

informuję, że Gmina Międzyzdroje zabezpiecza darmowy transport, po wcześniejszym uzgodnieniu i zgłoszeniu tego faktu przy rejestracji terminu szczepienia. 

W przypadku pytań lub wątpliwości można kontaktować się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z punktem szczepień 91 32 80 178, 91 32 80 179, 609 479 898 lub zadzwonić pod specjalnie uruchomiony telefon w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach numer 601 908 968 w godzinach od 8.00 do 15.00.

Międzyzdroje, 15 stycznia 2021 roku
Burmistrz Międzyzdrojów
Mateusz Bobek

17 komentarzy “Szczepienia przeciw COVID-19. Co i jak w Międzyzdrojach?”
 1. a czy wczasowicze sa wpuszczani po szczepionce – czy ktos to sprawia

 2. Czytam i myślę sobie jakie głupie komentarze, to o czymś świadczy. A o pisowni już nie wspomnę.

 3. Bardzo szkoda, że nie ma drugiego punktu szczepień, a warunki przecież są. Bylibyśmy w tym samym czasie 2- krotnie szybciej zaszczepieni. Jednorazowo zamiast 30 szczepionek dostali byśmy 60 szt. Seniorzy byli by na pewno zaszczepieni w I kwartale W niektórych miejscowościach sam Burmistrz organizuje punkty szczepień nawet w bibliotece. Można?????. A zamknięcie przychodni na szczepienia przeciw Covid, w przychodni która niby istnieje, do której wcale nie można się dodzwonić , to jest brak szacunku i godności wobec swoich pacjentów i to w tak trudnym czasie.

 4. Czy ZOZ w Międzyzdrojach otrzymał już szczepionki i zaczyna szczepić seniorów 80 + , czekam
  cierpliwie na wiadomość o terminie szczepienia , ale moja cierpliwość ma też swoje granice i podejrzewam że pozostałych seniorów też. Jako mieszkaniec z długi stażem około 6o letnim
  mam wątpliwości do zdolności organizacyjnych naszego ZOZ-u . Czas obudzić się z drzemki zimowej i zacząć szczepić , czas życia mieszkańców bez względu na wiek nie stoi w miejscu ale
  pędzi bez względu na porę roku i sympatie polityczne. Kiedy ZOZ praktycznie zacznie szczepić ,
  czyżby termin operacji szczepień był objęty klauzulą ściśle tajne?

 5. CESAR ma rację?a po drugie do Posejdona twoje myślenie można zatopić w ? ?

  • Za to twoje doświadczenie w klepaniu palet euro dwa pobijają na głowę przemysł 4.0.. Ot naiwny zabobon ciemnoty pisowskiej.bwahahaha

 6. Wybor nalezy do kazdego z NAS i logicznie odpornosc zbiorowa bedzie po zaszczepieniu
  ca. 70% doroslej populacji polek i polakow w Polsce .
  Tyle mowia specjalisci .
  Czekam na swoja kolejke cierpliwie i ze zrozumieniem zagrozenia ta pandemia.
  Zachecam do szczepien . Pozdrawiam madrych Miedzyzdrojan .

 7. Witam. Na planecie Ziemi życiem codziennym zarządza pupa, pieniądz i ich szemrane sługusy za łyżkę strawy z stołu finansowo materialnych psychopatów .Są to potomkowie bogatych rodów Sumerów i Masonów. Do wprowadzenia znaczących zmian pomniejszających różnicę w dochodach ludzi potrzebne są pieniadze na wyszkonenie komandosów specjalistów od ……..
  Wdrażany śfirus ma na celu zniewolenia siły roboczej poprzez pozbawienie jej praw i ełtanazję powyżej 50 -ego roku życia.

 8. O w końcu jakieś pozytywne myślenie???

 9. Czekam grzecznie w kolejce , bez obaw, że dla mnie zabraknie.
  Przyjdzie taki moment, że szczepionek będzie od koloru do wyboru. Aktualnie chronię się i dobrze mi z tym. Najważniejsza jest nasza psychika i dostosowanie się do zmienionych warunków życia społecznego i rodzinnego. Akceptuję to tak jak i moja rodzina , od prawie roku akceptujemy te trudne zmiany i nie nudzimy się. Pozdrawiam i życzę cierpliwości wszystkim.

 10. To też racja?

 11. A dlaczego w drugie przychodni nie ma szczepień.Czy jesteś pacjentami drugiej kategorii

 12. Najpierw trzeba się tam dodzwonić. Totalna tragedia.

 13. I bardzo dobrze mam nadzieję nie będzie ludzi z układami którzy będą poza kolejnojcią.?