Szaleje Sztorm! Na molo tłumy turystów! [FOTO]

Od rana w Międzyzdrojach bardzo mocno wieje. Występują przerwy w dostawie prądu. Na Bałtyku szaleje sztorm. Pomimo znacznego zagrożenia, latających przedmiotów i banerów na międzyzdrojskim molo gromadzą się tłumy turystów. Dorosły człowiek ma problem z utrzymaniem równowagi na molo. Prosimy o zachowanie rozwagi w podziwaniu piękna natury.PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informuje:

Ok. godz. 13:40 służby techniczne PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zakończyły naprawę sieci trakcyjnej. Wznowiony został ruch pociągów na odcinku Parłówko – Wysoka Kamieńska  (linia Szczecin Dąbie – Świnoujście). Pociągi kursują po jednym torze. Służby techniczne dokonują naprawy sieci trakcyjnej nad drugim torem. Sytuacja na linii się stabilizuje.OSP Międzyzdroje:

6 komentarzy “Szaleje Sztorm! Na molo tłumy turystów! [FOTO]”
  1. Turyści? Panie redaktorze, a co innego można robić w tej miejscowości w zimną jesień? To jedyna atrakcja,drugą jest kościół.

  2. Tubylec przestań szaleć i ustaw dobrze telefon bo seplenisz chłopie ???A naprawdę jest wspaniale sztormy zawsze w Międzyzdrojach są piękne ?☔?

    • Tubylec powinien zasiegnac pomocy w Przychodni na Gryfa. Moze go przyjma i co najwazniesze wylecza. Powodzenia

  3. Nie jest tak zle

  4. cudownie!!!!

  5. Koniec Swiata,co sie dzieje. Niedluo Nas zaleje.