Sylwester w Międzyzdrojach [FOTO & VIDEO]

Mieszkańcy i goście naszego miasta hucznie i radośnie powitali nowy 2020 rok. Tłumy ludzi bawiły się w międzyzdrojskim amfiteatrze, na scenie dj Jazzek zaserwował publiczności dużą dawkę gorących hitów. Jacek Janaszkiewicz, dj 
i producent, współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission) 
W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Ich największy przebój w 2015 r. Jazzowski Feat. Mr. Zoob – Mój jest ten kawałek podłogi został przebojem lata Radia Polski. FM / Chicago, numerem jeden przez wiele tygodni w Radiu PLK / Dublin i power playem w Polskim Radiu Londyn. Do dzisiaj ten utwór jest często grany w wielu rozgłośniach radiowych. 
Mr. Jazzek należy do elity dj-ów / producentów i jest prekursorem tego gatunku w Polsce.
Jest promowany przez wytwórnię ELECTRO SWING THING (Niemcy), w którym są tacy artyści jak: Parov Stelar, Caravan Palace, Caro Emerald, Bart & Baker, Wolfgang lohr i inni. Jego utwory znajdują się na wielu muzycznych kompilacjach. W 2018 r. wydał płytę VINTAGE / Limited Edition.  

Niezapomnianych wrażeń publiczności dostarczył widzom zespół taneczny Patman Crew, bohaterowie programu Mam Talent. Niezwykłe świetlno –taneczne show w wykonaniu młodych tancerzy to barwna historia, inspirowana magią i silami nadprzyrodzonymi. Taneczny performance, łączący technologię, taniec, muzykę z pięknym mappingiem i grą świateł. 

Chwilę przed północą złożone zostały noworoczne życzenia od władz miasta.

One Response to “Sylwester w Międzyzdrojach [FOTO & VIDEO]”
  1. Byliśmy jak co roku na sylwka w Międzyzdrojach i jak co roku zmuszeni byliśmy wdychąć smród spalanych butelek pcv, słuchać wybuchów petard od 29.12 oraz podziwiać coraz uboższą oprawę imprezy w muszli.Jedyny plus dla władz miasta to błyskawiczne posprzątanie pobojowiska w rejonie muszli i deptaka-1 stycznia było czysto.