Sylwester w Międzyzdrojach 2019/20

Sylwester w Międzyzdrojach cieszy się ogromną popularnością. Podobnie jak zeszłoroczna impreza, także odbędzie się w Amfiteatrze. Jak w poprzednich latach na scenie międzyzdrojskiego amfiteatru zagrają znani DJ-e. Jak zapowiada sam dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach — Artur Duszyński, w tym roku będzie wiele ciekawych niespodzianek. Na scenie pojawią się „niespodzianki” muzyczne i nie tylko — szczegółów nie zdradza.

Nowością ma być pokaz laserowy zorganizowany przez Gminę Międzyzdroje. Ze względu na duży stres u zwierząt, zrezygnowano z tradycyjnego pokazu tradycyjnych fajerwerków.

Jeśli wciąż szukają Państwo pomysłu na udaną sylwestrową zabawę, zapraszamy do Międzyzdrojów, gdzie są jeszcze wolne miejsca w hotelach, pensjonatach itp. Niektórzy lokalni kwaterodawcy także przyszykowali oferty noclegowe na okres świąteczno — sylwestrowy.

Lata poprzednie — film 2016/2017

3 komentarze “Sylwester w Międzyzdrojach 2019/20”
  1. Ale Beznadzieja……..!!!! Totalna ! To Domówka już lepsza niż te całe nijakie Miedzyzdroje już dawno….Przereklamowane !!!! Kiedyś było ognicho na 10 metrów,faJERWERKI -ZWIERZĘTA TEZ BYŁY I PRZEZYŁY 🙂 a teraz ? Smutek i Żenada !! Nie zachęcam. Na domówce duzo lepiej i ciekawiej niż w Takich Miedzysz-zrojach 🙂 !

  2. Że oficjalnie nie będzie miejskiego pokazu fajerwerków, wiemy od ubiegłego roku. Ale nawet gdyby miasto chciało uczcić nowy rok absolutną ciszą, to i tak nasi drodzy goście będą odpalać przy każdym pensjonacie zakupione przez siebie fajerwerki. A młodzi, którzy wolą kasę przeznaczyć na procenty, kupią te najtańsze hukowe i będą walić po chodnikach i promenadzie przez 3 dni. Zwierzaki i tak mają przechlapane.

  3. Ostatnio ktoś yntelygetny odpalił petardę na środku placu.Chłopak z zakrwawioną twarzą prawie wzrok stracił..Co rok coś….Ech….