Sylwester Miejski 2018/19

15
2550

Trwa wspaniała zabawa w Międzyzdrojskim Amfiteatrze. Już można stwierdzić, że w tym roku, frekwencja miło zaskoczyła organizatorów. Na scenie imprezę rozkręcą DJ ADAMUS. Czekamy na Waszą foto relację. Zdjęcie można wysłać za pomocą formularza na samym dole po prawej stronie portalu.

Paulina K.

Rafał

Widok z kamery molo + audio z miasta (transmisja na żywo na fanpage)

15 KOMENTARZE

 1. Obok nas w samym środku amfiteatru ,około 00:15 gość dostał w twarz fajerwerkiem/petardą.Oby ich wkrótce zakazano, bo lekko tępawy naród nie umie z nich korzystać jak normalny człowiek…Żenada….

  • Muzyka taka sobie. Bywało lepiej. Mało ludzi się bawiło. Większość patrzyła. Moim zdaniem turystów było mniej niż w zeszłym roku.

  • ten lekko tępawy naród to Niemcy , którzy już od 20.00 bawili się w strzelankę w ludzi na ulicy, na balkonach i byli bardzo zdziwieni na oburzenie. Biedne zwierzęta w Międzyzdrojach.

 2. Jeszcze zapomniałem powiedzieć szkoda że nie ma żadnych profesjonalnych fajerwerków puszczane przez kogoś

 3. A nam się podobało. Pierwszy raz przyjechaliśmy na sylwester do Międzyzdrojów, też w lecie jesteśmy bo wspaniale nad morzem u was, no i było super 🙂

  I amfiteatr nie był ciasny, tylko ludzie stali przy wejściu zamiast wejść. Miejsca było wystarczająco. Na Molo było trochę pełno o północy. No coś co zrobić.
  Ale dzięki za dobrą muzykę I serdeczną gościnność.

  Pozdrowienia z Berlina

 4. wszyscy jak widać idą na molo. scena powinna być gdzieś przy molo i z widokiem na Bałtyk!

 5. Uważam że jednak kiszka ,amfiteatr nie nadaje się do takich imprez jest po prostu za ciasno !!!! Przed molo powinno się postawic scenę ,no i zaprosić kilka gwiazd na koncert !!

  • Takiej frekwencji się nie spodziewałem.Okres Nowego Roku pod wzgledem turystow jak w sezonie.Amfiteatr cały pełny.Mam nadzieje że mieszkańcy zarobili przy okazji troche grosza

 6. Oj proszę państwa ja nie lubię krakać ale jak patrzę na Międzyzdroje to widzę że miasto z roku na rok podupada???Tylko szmal i szmal zero dla mieszkańców???Tylko przekonanie JA!SIĘ MUSZĘ NACHAPAĆ RESZTA MNIE NIE OBCHODZI TYLKO ???? Kiedyś tak nie było!!!SMUTNO!!OJ SMUTNO!!!???

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.