Światła w lesie. Kolejny etap budowy drogi rowerowej.

Na drodze łączącą Wapnice z krajową S3, przebiegającą przez Woliński Park Narodowy, wprowadzono ruch wahadłowy. Mimo znikomego ruchu samochodu na tym odcinku, ze względu na bardzo wąską możliwość przejazdu, zastosowano światła drogowe.

To kolejny etap budowy drogi rowerowej wokół Zalewu Szczecińskiego prowadzącej z Międzyzdrojów przez sołectwa w stronę Wolina.

5 komentarzy “Światła w lesie. Kolejny etap budowy drogi rowerowej.”
  1. LIPA jeszcze raz LIPA nie ścieżka rowerowa, zepsuli to co było czyli drogę, nie będzie ani porządnej drogi ani porządnej ścieżki rowerowej kto to nadzoruje?.

  2. Ruch znikomy bo droga dziurawa. Jak będzie naprawiona to ruch się zwiększy. Teraz mimo że dużo krótszy odcinek przez trzczciagowo to się jedzie dużo dłużej przez te dziury. Czekam na nową drogę.

  3. A jest piękna droga rowerowa z Wapnicy lub Lubina w stronę Karnocic, to puszczają przy drodze… Poza tym droga nie była remontowana, bo niby zabytkowa, a teraz pół rozebrane i nie było problemu, bo to tylko pół zabytkowej drogi?

    • Gdzie jest Pani Sołtys Wapnicy radni z tego terenu P.Aksman, P. Iwaszczyszyn, P. Mazur P . Samołyk fajnie działają w naszym interesie.

  4. Będzie ścieżka rowerowa nie będzie drogi chyba że samochody będą jeździć na jednym kole. Co będzie jak dojdzie do wypadku po między Międzyzdrojami a Dargobądzem na E 3 i ruch będzie puszczony przez Wapnicę jak często bywało. Czy ktoś z UM to nadzoruje czy wykonawca znowu postawi was i nas przed faktem dokonanym bo już zrobił nie było zastrzeżeń ze strony UM . Wykonawca rozebrał część chodnika dla pieszych w Zalesiu i przy rondzie z prawej strony a ścieżka robi po lewej stronie czy pieszy już przestał się liczyć tej gminie Panie Burmistrzu a ruch pieszy jest dość duży z wiadomych przyczyn.