Super Taxi Międzyzdroje zawiesza kursowanie

Wczoraj do redakcji wpłynęła prośba o publikację informacji, iż korporacja Super Taxi Międzyzdroje zawiesza wszystkie swoje kursy do dnia 25.03.2020 r.

14 komentarzy “Super Taxi Międzyzdroje zawiesza kursowanie”
  1. Zakazu dla funkcjonowania taxi nie ma .to że mało dowartościowani ludzie (patologia) zazwyczaj na utrzymaniu mamy komentują osobę pracująca na swoje i wykonujaca usługi niezbędne społeczeństwu nazywaja wyrzutkami ,zresztą pod anonimem pisane .szczyt hipokryzji .żal takich ludzi

  2. Wurzutek społeczeństwa, dobre.

    • To przykre że w naszej społeczności są osoby w postaci takich ludzi jak powyższy pan anonim (ktury nie ma nawet odwagi podpisać się własnym nazwiskiem , prawdopodobnie z powodu braku spolcznego zaufania i wiarygodności) oczernia ludzi starających się świadczyć usługi osobom tego potrzebującym , nawet w ta trudnych chwilach .Z zachowaniem zwiększonej ostrożności , i związanymi z tym utrudnieniami. Chyba raczej powinniśmy im podziękować że są !.

  3. W jaki sposob czarne BMW moze byc nosicielem ????

  4. Dlaczego czarne bmw jeździ ? Przecież może być potencjalnym nosicielem!!

  5. prawie całe miasto przestaje funkcjonować. z jednej strony to BARDZO DORZE. z drugiej strony,,,

  6. Odpowiedzialna decyzja nie co gastronomicy szkoda GADAĆ zaślepieni checia zysku

  7. A zoś i wywóz śmieci? Też zawiesić do 23 marca? A wszystkie budowy w mieście? A wodociągi? A inkasent z Enei? Przedwczoraj chodził po domach. A pogrzeby na cmentarzu?

  8. brawo! bardzo odpowiedzialna decyzja! zastanawiam się dlaczego wczoraj były jeszcze otwarte zakłady kosmetyczne, fryzjerskie?