Strefa Podwórek Nivea na Plaży – po raz kolejny ruszamy z wakacyjną akcją!

W tym roku Podwórko NIVEA na Plaży zawita w Międzyzdrojach w dniach 17-19 sierpnia. Miasteczko NIVEA stanie po lewej stronie Molo w Międzyzdrojach.

Podwórka NIVEA na Plaży to doskonała okazja na aktywne spędzenie czasu z całą rodziną. Czekać na was będzie rozbudowana strefa plażowa z warsztatami naukowymi, zajęciami kreatywnym i aktywnościami sportowym. Wspólnie poznawajmy, ćwiczmy, projektujemy i twórzmy – to wszystko przy dźwiękach wakacyjnej muzyki!

Przygotowaliśmy dla Was specjalnie nowoczesny tor wodny z przeszkodami, na którym dobra zabawa jest gwarantowana! Będziecie też mogli spróbować swoich sił na skimboardzie – tyle radosnych chwil podczas zabaw w morzu znajdziecie tylko w strefie Podwórka NIVEA.

Jesteśmy ekspertami w pielęgnacji skóry, dlatego i w tym roku podzielimy się z Wami wiedzą na temat bezpiecznego opalania. W końcu ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV jest niezwykle istotna, szczególnie na plaży!

Stworzyliśmy specjalną strefę NIVEA SUN, w której podzielimy się z wami wiedzą o ochronie przeciwsłonecznej, a ponadto przygotowaliśmy warsztaty naukowe, fotobudkę i konkursy z narodami.

Dzięki foto budce będziecie mieć możliwość sprawdzenia „jak widzi Was słońce”. Zobaczycie, jak filtry UVA/UVB NIVEA SUN chronią waszą skórę przed słońcem.

Na Podwórku NIVEA na Plaży będziecie mogli zasięgnąć porady naszych ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zdrowego i skutecznego opalania! Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

Do zobaczenia na plaży!

Bartek C.