Stand up w MDK Międzyzdroje!

0
1035

Halo Międzyzdroje!

Już 27 stycznia o godzinie 19:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach sceną zawładną Michał Pałubski oraz Damian „Viking” Usewicz!!!

Wystąpią ze swoimi programami komediowymi dla dorosłych zatytułowanymi „Życie 3.0” oraz „Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok” – gwarantowane niemal 2 godziny świetnej zabawy! 

W programie „Życie 3.0” – Damian „Viking” Usewicz- Szczeciński komik, który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie, ani swoim bliskim, ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central,
a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI, ale tam go nie widziano, bo…COVID! Z programu „Życie 3.0” dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi Dworca
w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nienajlepszy zestaw. 

W programie „Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok”- Michał Pałubski – Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu…to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny? Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na nowy program Michała i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.

Impreza przeznaczona dla osób 18+.