Spotkanie z Joanną Bartel

22 lipca o godzinie 18:00 w Międzynarodowym Domu Kultury odbędzie się spotkanie z polską aktorką, artystką kabaretową, wokalistką. Pani Joanna mówi tak o sobie: „..miałam zostać artystą grafikiem, ale ukradła mnie scena”. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.  Nie lubi, jak sie mówi o niej – gwiazda. Jest zwykłą terapeutką, która leczy ludzi śmiechem. Największą nagrodą są dla niej wesołe twarze publiczności. 

Joanna Bartel znana z roli Andzi w serialu komediowym „Święta wojna”, a także kreacji filmowych: 1980 : Alicja -w którym także wykonywała piosenki, 1981: Białe tango, 1986: Komedianci z wczorajszej ulicy(także autorka piosenki), 1986: Budniokowie i inni, 1987: Sławna jak Sarajewo, 2007: Ryś jako głos Krysi Wafelówy, w 2005 zagrała Krystynę Riedel
w filmie Skazany na bluesa, 2010: Milion dolarów, 2011 -Na dobre i na złe. Występowała
w programach Dyżurny Satyryk Kraju w Polsacie, Śmiechu warte. Podkładała głos w serialu Niewolnica Isaura. 

 W 2005 otrzymała nagrodę Kryształowy Granat dla najlepszej aktorki komediowej na IX Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. 

Zapraszamy serdecznie! Wstęp jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. 

9 komentarzy “Spotkanie z Joanną Bartel”
  1. Joasiu zagraj jeszcze jakąś rolę z Krzysztofem.

  2. Nie znam kobiety ,kto to jest.

  3. Bardzo fajna i pozytywna babeczka,zawsze z humorem. Pamiętam ją ( Bardzo młodziutka) ,jak występowała w naszym domu kultury (przed remontem) ,gdzie scena była vis a vis obecnej.( Zresztą wtedy lepsza była akustyka….) Występowała miedzy innymi z Rosiewiczem….Pozdrawiam panią bardzo serdecznie ,czasami widzę panią na zakupach.

  4. A kto to jest???? Ona jest z Polski ???

  5. Nic ciekawego.

  6. Na innym portalu jest czwartek 23 lipca

  7. Andzia kocham Panią