Spotkanie autorskie z Maciejem Orłosiem – ODWOŁANE

AKTUALIZACJA: Spotkanie zostało odwołane

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach na spotkanie z Maciejem Orłosiem, które odbędzie się 26 października 2020 r. o godz. 18.00. Wieczór autorski upłynie pod hasłem „Maciej Orłoś – mistrz wystąpień”. Maciej Orłoś dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleeexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube.Podczas wieczoru autorskiego Maciej Orłoś, opowie o swojej rodzinie, twórczości i karierze, ale przede wszystkim o doświadczeniu zawodowym zdobytym nie tylko jako dziennikarz czy prezenter, ale również jako aktor, pisarz i youtuber. 

Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną podczas spotkania obowiązuje reżim sanitarny. Liczba miejsc jest ograniczona (wstęp wolny).

Organizatorami spotkania są: Gmina Międzyzdroje, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Gminy Międzyzdroje w ramach projektu „Klubik rodzinny – od juniora do seniora”. Serdecznie zapraszamy!

One Response to “Spotkanie autorskie z Maciejem Orłosiem – ODWOŁANE”
  1. szkoda że tylko 10 osób będzie mogło uczestniczyć