Śmieciarka stanowczo za ciężka

Jeszcze kilka lat temu, śmieci wywożono raz w tygodniu. Dziś segregacja odpadów narzuca przyjazd śmieciarki nawet 8 razy tygodniowo. Niestety ma to opłakany skutek na nasze drogi lokalne, osiedlowe czy dojazdy do posesji.

fot. Mieszkańcy ul. Piastowskiej

Istniejąca infrastruktura miejska nie wytrzymuje częstego obciążenia ciężkiej śmieciarki, która potrafi ważyć nawet 18 ton.  Bywa tak, że pojazdy te niszczą nowo wyremontowaną nawierzchnię. Zwłaszcza gdy samochody wywożące odpady są mocno przeciążone.

fot. Mieszkańcy ul. Piastowskiej

Jak piszą mieszkańcy ulicy Piastowskiej, śmieciarki rozjeżdżają chodniki, dojazdy oraz tereny zielone. Mieszkańcy proszą o interwencję w tej sprawie. Jak widać elementy infrastruktury miejskiej, nie wytrzymują częstego obciążenia.

fot. Mieszkańcy ul. Piastowskiej
14 komentarzy “Śmieciarka stanowczo za ciężka”
 1. Jeśli to taka ciężka praca proponuję zmienić na budowach potrzebni są pomocnicy nikt nikogo nie zmusza do ciagania koszy sa lżejsze pracę

 2. No a jak nie dojedzie to telefony i płacz bo śmieci nie zabrane 🙂 xd

 3. Bardzo proste rozwiazanie ,obciazyc kierowcow smieciarek za szkody ktore wyrzadzili na chodnikach wiadomo przeciez kto prowadzi smieciarki i jaka Firma niech Bula.

 4. Przecież o tych Panach wywodzących śmieci w Międzyzdrojach można książkę napisać. Każdy z nas ma pewnie swoją historie.

 5. Ale w jakim celu kierowca smieciarki wjeżdża na chodnik to on odpowiada za zniszczenia sama smieciara nie jeździ tacy psełdo kierowcy jeżdżą jak chcą stają gdzie chcą maja za jic innych kierowców

  • po części prawda. to lenistwo Panów wywracających kosze. nie chce im się przejechać koszem kilkunastu metrów i mamy takie chodniki

   • Pociągaj se jeden z drugim ze 50 sztuk pojemników 1100 dziennie to zobaczymy jak bedziesz mówił 🙂

 6. to samo koło straży pożarnej w trawie pół metrowe koleiny bo trzeba podjechać pod sam boks a starczy się zatrzymać dokładnie 1 METR SZYBCIEJ ale co tam to nie moje niech będzie zniszczone próbuję zrobić zdjęcie ale wywożą zawsze jak jestem w pracy ale może niedługo się uda

 7. dawno liści nie ma i dlaczego nie jest pokazana lokalizacja uszkodzeń

 8. A co ma śmieciarka do wieżowców. U was na wsi zakopujecie śmieci? I śmieciarki nie jeżdżą … wsiury

 9. Cześć. Kocham Międzyzdroje ale sami sobie jesteście winni . Trzeba stawiać więcej molochow. Nie zmienia faktu że w sierpniu znowu zawijamy do Was z rodziną.