Słoneczna Stacja 4FUN.TV – HP zaprasza na wakacyjny chillout

Czas biegnie nieubłaganie – powoli zbliżamy się do półmetka wakacji. W Kołobrzegu, Świnoujściu i Międzyzdrojach na plażowiczów wciąż czeka jednak mnóstwo atrakcji, o które zadbała stacja 4FUN. TV oraz firma HP.

Przez trzy najbliższe wakacyjne weekendy 4FUN.TV, wraz z HP i innymi partnerami zachęcają do udziału w kolejnej edycji Słonecznej Stacji, która zawita jeszcze w tym roku do trzech nadmorskich miejscowości: Kołobrzegu, Świnoujścia i Międzyzdrojów (w miniony weekend była w Ustce). We wspomnianych kurortach na chętnych czekać będą przeróżne aktywności oraz konkursy ze specjalnymi nagrodami. Dla kobiet dostępne będzie również badanie USG, a dla spragnionych muzyki, koncerty gwiazd.

Aby uatrakcyjnić wypoczywanie nad polskim morzem, HP inspiruje do tego by zachowywać najlepsze wspomnienia na dłużej. Wystarczy uchwycić moment na zdjęciu i w najlepszej jakości wydrukować je prosto z telefonu na stoisku HP. W specjalnej strefie, do dyspozycji będzie Wi-Fi oraz najmniejsze na świecie urządzenia AiO. Dzięki temu połączenie i wydrukowanie fotek, zajmie dosłownie chwilę. Urządzenia wielofunkcyjne HP 3785, głośniki HP i inne wakacyjne gadżety będzie można również wygrać w specjalnie przygotowanych konkursach. Dla zainteresowanych urządzeniami HP przygotowano natomiast atrakcyjne promocje.

Specjalna strefa HP będzie dostępna w godzinach 10:00 – 16:00:

4-5.08 – Kołobrzeg (PLAŻA WSCHODNIA, Plaża przy Kamiennym Szańcu)
11-12.08 – Świnoujście (Plaża Miejska, wejście I)
18-19.08 – Międzyzdroje (Plaża przy molo)

Na chętnych do aktywnego wypoczynku czekać będzie m.in. water slide, paintball i skimboard oraz treningi na trampolinach prowadzone przez Siostry ADiHD. W ramach kampanii AVON Kontra Rak Piersi zostaną przeprowadzone bezpłatne badania USG piersi. Makijażystki z kolei zrobią odwiedzającym Paniom letni make up, a na miejscu będzie można kupić produkty z Różową Wstążką wspierające kampanię.

Zwieńczeniem sobotniej części będą plenerowe koncerty polskich gwiazd. Publiczność bawić będą tacy artyści jak Red Lips, Ewelina Lisowska i Antek Smykiewicz. Relacja z każdego eventu będzie emitowana na antenie 4FUN.TV. Telewizja zadba również o zabawy dla całej rodziny prowadzone prosto ze sceny, a o gorącą, muzyczną atmosferę, najlepsi DJ-e.

O firmie HP

HP Inc. tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi. Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje drukarki, komputery osobiste, urządzenia mobilne oraz rozwiązania i usługi, które sprostają nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Więcej informacji na temat HP (NYSE: HPQ) można znaleźć pod adresem www.hp.pl

Organizator