Skrzynka elektryczna przy ul. Bohaterów Warszawy stała się celebrytą!

Informacje od Czytelników dotyczące nowej skrzynki elektrycznej otrzymuję od kilku dni. Z powodu czasowego braku numeru abonenckiego nie jestem w stanie uzyskać szczegółowych informacji, ponieważ trzeba by było wykonać kilka telefonów: ENEA Międzyzdroje i ENEA Poznań ul. Górecka oraz do Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. W związku z powyższym liczę na Państwa pomoc- może ktoś coś wie, może ktoś coś widział lub słyszał?

Informacja Czytelnika:

Ciekawi mnie bardziej, dlaczego nie opublikuje pan, chociażby zdjęć tych skrzynek, bo artykuł o wycince drzew na prywatnym terenie się pojawił. Dlaczego więc o tym artykule nic nie ma, czyżby, dlatego że to teren miejski i nasza wspaniała władza go przeznaczyła pod budowę, gdyż takie skrzynki stawia się, żeby zaopatrzyć teren w prąd i nie może pan tego zrobić, a do tamtego terenu władza nic nie ma, to można pisać. Dlaczego też nie napisze pan nic o wstrzymaniu budowy, o której do pana pisałem, gdyż słyszałem od pracownika, że tylko o parę pięter za dużo wybudowali. Ciekaw jestem czy to prawda, bo jak tak to ktoś na to pozwolił.

Następny Czytelnik informuje redakcję, iż tydzień temu podczas spaceru po promenadzie przy skrzynce widział Radną Międzyzdrojów- Panią Ewę Trott, która bardzo uważnie oglądała nową skrzynkę elektryczną na międzyzdrojskiej promenadzie.

Kolejny Czytelnik pyta, czy coś wiecie w tej sprawie, bo aż strach, co nowego może powstać na promenadzie w Międzyzdrojach.

Czytelnicy

61 komentarzy “Skrzynka elektryczna przy ul. Bohaterów Warszawy stała się celebrytą!”
 1. Wszystko ładnie pięknie cwaniak od lunaparku niech stanie do przetargu a nie pierdoly wypisuje ze jest to poczebne ani razu nie otrzymal paragonu od tego pana niech zrobi to na swoim parkingu (LUNAPARK CWANIAK )

 2. A nawet jak wesołe miasteczko to co w tym złego ?
  Pokażcie czy w ogóle jest jakaś rozrywka w tym mieście dla maluchów?
  Takie coś powinno cały rok stać,latem atrakcje dla dzieci typowo letnie a zimą lodowisko.

  • W przetargu może i tak ale nie dając np. w dzierżawę kolejny rok!!

   • Przecież na te tereny zielone ( projekty zatwierdzone ) uzyskano dofinansowanie. Te pseudo rozrywki które były tutaj ( w zeszłym sezonie ) umieszczone to nie przynosiły chluby. Jakoś tłumów tutaj nie było.

   • Przecież szpec od rozrywki na spotkaniu z Panią Iwoną Czyż wyraźnie powiedział że lodowisko się nie opłaca i nie ma na nie miejsca w naszym mieście. Może niech przeniesie ten przybytek rozrywki do Sołectwa to może miejsce na lodowisko się znajdzie

 3. Lokalizujac skrzynkę musisz pokazać tytuł do gruntu. Widocznie ktoś go już ma?

 4. Piekny teren na atrakcje dla dzieci-ktorych w miescie brak!!!

 5. Jakie wierzbowce umowa na 90 dni podpisana oczym tu mowa lunapar cwaniaka

  • Co zrobi burmistrz?

  • Wierzbiące płaczące, pod chmury się wspinające.
   Coz,pod Smoleńskiem była Brzoza wysoka, smukła jak dziewka hoża.
   Tu zaś w Międzyzdrojach jak masz dużo pieniędzy, na swójim stanie,kupisz w Wierzbiącu
   Apartament tzw mieszkanie.
   Inni czekają na swoje locum lata, lata
   Ty zaś kupiwszy tutaj mieszkanie, przejedziesz raz w roku, na swoje z rodziną odpoczywanie.
   Czas mile tutaj wam szybko minie, by później poczuć się w obowiązkach niczym jak w pajęczynie.
   Już nie myślisz o Międzyzdrojach i o tych, co wtedy miałeś tzw Dziewojach.
   One już są w Hongongu,jak też w Dubaju.
   Używają życia z Szejkiem, nie z tobą w nadbałtyckim (k)Raju.
   Author..:
   All Richt Reservations

 6. Miał być piękny zielony teren bez wesołych miasteczek i bud i budeczek i bez jakiejkolwiek zabudowy. Ale co tam czy to stara czy nowa władza że wsparciem IV władzy zrobi swoje.

 7. Teren na 100 % przygotowywany pod wieżowce…

 8. Mogę się założyć ze nowy burmistrz nic z tym już nic nie zrobi bo umowa podpisana na 90 dni

  • Pytanie zasadnicze czy będzie chciał??? Wszystko można tu i nie tylko potrzeba chęci przepisy prawa są tylko trzeba chcieć je zastosować?

 9. Stały czytelnik

  Jeżeli nie ma kasy na realizację terenu zielonego na tym obszarze to mógłbym się zgodzić by ogłosić przetarg w którym może wystartować każdy łącznie ze specjalistą od rozrywki i od lodowiska, które jest nieopłacalne te z programu Pani Czyż a którego ten wybitny specjalista od lodowisk nie krytykował w programie Pana Bobka może dlatego że do lodowiska dodany był aquapark. Zwycięzca przetargu mógłby być przez sezon albo dwa na tym terenie a następnie za zainkasowaną kasę zrobić piękny teren zielony zgodnie z obietnicą którą usłyszałem od Pana Bobka na spotkaniu wyborczym w moim okręgu.

 10. Nie na darmo panowie od rozrywki gardlowali na spotkaniu z pania Czyz i panem Magda a u pana Bobka siedzieli cichutenko, jak myszki pod miotla.
  Teren ten jest przeciez ujety w zatwierdzonych projektach zagospodarowania terenow zielonych na promenadzie i w miescie. Razem z przebudowa Alei Gwiazd uzyskal dofinanasowanie. Widac, ze pieniadze poszly na „beton plac” a na reszte chyba juz nie starczy.

  • Tym bardziej interesujące co zrobi nowy burmistrz my mieszkańcy takiej rozrywki w tym roku już nie chcemy.

   • Miroslaw Wołoszyk also Rikszarz

    Możemy czynić wiele jako Władza/Suweren, by miasto rozwijało się mu dobru mieszkańców jak i architektonicznie, oraz ku ochronie okalającej miasto Natury, w tym plaży.
    Plaża wymaga stałego nadzoru nie tylko ZOŚ ale także SM.
    Zmiany budowlane na promenadzie nie służą Międzyzdrojom służą one deweloperom i różnym grupom finansowym,którzy mają stosunki w Warszawie, przez co uzyskują pozwolenia, na budowę apartamentowca.
    Przykład budowy wieżowca na Ośrodku ZMS – Związku Młodzieży Socjalistycznej, obok budynku Warszawianka also ODNOWA, na promenadzie.
    Pamiętaj mieszkańcy że Ty Władzą – Suwerenem jesteś.
    Możesz Władzę pełnić bezpośrednio, względnie przez wybrane przez ciebie osoby. Artykuł 4 § 1 i 2 „Konstytucji”
    Zatem milcząc dajesz Administracji Samorządowej o decydowaniu teraźniejszości miasta jak o jego przyszłości.
    Nie pozwólmy by stawiano wieżowce na promenadzie jak czyni się na terenie,po wyburzonym pawilonie Phenix.
    Teraz nowego Burmistrza mając możemy wspólnie uczestniczyć w samorządowaniu miastem.
    Chciałbym aby sesje RM odbywały się w Domu Kultury, w którym pomieści się dużo ludzi, którzy będą rzeczywiście uczestniczyli w Sesji Rady.
    Pozdrawiam Pana Burmistrza życząc jemu sukcesów
    w pracy, i pozostawienia wspomnień o jego dobrym gospodarowaniu Miastem Międzyzdroje.

   • Czyżbyście zakończyli PiSowanie swoje na Portalu Nasze Miasto Międzyzdroje?
    Czekam ja wypisywanie wypocin intelektualnych, na ktore stać tylko was, poza nimi jesteście mniej niz „0” słownie Zero.Piosenka wypomni Tobie…
    Rzeknę nie tyczy ww zdanie tych, którzy umieją myśleć.

  • Bobek zrobi z ta rozrywka porzadek

 11. W Międzyzdrojach zawsze wszystko dzieje się tak samo

 12. Wszyscy tak mówią koniec z ty a i tak dostanie ten teren co roku to samo

 13. Nikt mu nie zazdrości zarabia kokosy płaci za teren śmieszne pieniądze gdzie jest wielu innych co dało by więcej za taki teren i nigdy nie dochodzi do przetargu bo dobrze cwaniak wie ze musiał by dwa razy więcej zapłacić a miasto na tym traci

 14. Dość już takiego traktowania Międzyzdrojanow ignorowanie ich zdania. Najwyższy czas już z tym skończyć i to przed tym sezonem letnim. Żadnych takich rozrywek na promenadzie!!!!!!!

  • Budy wam nie pasują, Komar wam nie pasuje, nic wam nie pasuje. Zaproponujcie cos atrakcyjnego dla masy ludzi przyjezdzajacych co roku do Miedzyzdrojow. Prosze bardzo?? Co powiecie rodzicom malych dzieci?? posiedzcie sobie na lawce przy trawniczku?? Chcecie z tego miasta urzadzic sanatorium?? Sezonowe miasto staruszkow?? Ogarnijcie sie i zacznijcie w koncu myslec przyszlosciowo. Przestancie zazdroscic innym ze maja tu interesy i zarabiaja kase. Dzierzawy tu sa za duze pieniadze i nikt mi nie powie, ze miasto na tym traci

 15. Wesołe miasteczko po sezonie zostawia zniszczona trawę krzewy i wielokrotnie wycinane są krzewy a czasami małe drzewka które przeszkadzały panu kom….. w postawieniu naprzyklad namiotu ale oczywiście nik tego nigdy nie widzi co pan koma….. wyprawia a jak mu się żętycowa uwagę to oczywiście śmieje się w twarz bo on może

 16. Tak zrobiłam zdjęcia promenady jak wygląda po tym jak prowadzący wesołe miasteczko pozostawili teren w złym stanie na zdjęciach które mam widać jakie są braki i ta już ubogiej zieleni czyli teren nie został doprowadzony do stanu pierwotnego i jeszcze skrzynka dziwnym trafem koko radna nic nie wiem a miały tam powstać piękne tereny zielone o których dużo rozmawialiśmy i całym sercem byłam za tym jak pytałam Pana burmistrza to będzie robione na wiosnę potem na jesień a potem kolejny przetarg i kolejny ja tego tak nie zostawię będę częstym gościem i jeżeli chodzi o prywatne plaże też wszyscy wiedzą że byłam temu przeciwna może ktoś mi pomoże i jeszcze jedno musimy razem z miedzkancamiwystosowac pismo urzędu morskiego o uporządkowanie wydm które tak nie powinny wyglądać gości i mieszkańców nie interesuje do kogo należy ten teren jest w Międzyzdrojach to jest nasze rada burmistrz dobra ale my mieszkańcy pokazujemy rzeczy ważne i ważniejsze niedługo sezon więc toalety przebieralnie natryski oczywiście stojaki na rowery w okresie letnim jest ich bardzo dużo naradzie delikatnie o tym piszę bo zachwile zapula nowy sezon trzeba pomyśleć jak najmniejszym kosztem doprowadzić aleje gwiazd przypominający ten poprzedni pomyślcie państwo o wyfmach i kładka j które uważam za coś fajnego ale smród i brud krzaczory zasłaniając widok na morze ewa trott

  • wesołe miasteczko Pani przeszkadzało? trawa zniszczona?? a gdzie Pani pieska wyprowadzała i dalej wyprowadza?? gdzie kupki robi?? właśnie tam. co za hipokryzja……bleeee.
   żal ściska że miejscowy chłopak zarabia w swoim mieście?? zawiść??

   • Nie jest problem że zarabia. Problem w jaki sposób dostaje teren. Rozumiem że w ramach kompetencji burmistrza. Szkoda że dla innych mieszkańców pan burmistrz nie używał tych kompetencji.

   • Czegoś T i nie pojmuję preferowana forma działalności to tylko rozrywka najpierw tereny gminne, w jednym z sezonów spółka teraz znów gminne? Głosowałem i mam nadzieję że nowa władza zrobi z tym porządek i to jeszcze przed sezonem.

   • Jednak trafne spostrzeżenia, że będziark rozrywki? Cz ominiete w dzierżawę zostaną place z drzewami co wydłuży powierzchnię dzierżawy? Ostatnie pytanie co zrobi nowy Pan burmistrz pozwoli na coś takiego?

  • 17 listopada 2018 o 00:03 – Sprawdź sobie kobieto, co to jest interpunkcja. Dopóki się tego nie dowiesz, nie publikuj żadnych komentarzy w internecie, bo ciarki chodzą po plecach, jak się na coś takiego patrzy (o przeczytaniu nie ma w ogóle co myśleć).

 17. Tyber albo koma działają kaczy się śielana więc czeba brać co jestwcale bym się nie zdziwił ze już umowy podpisane na sezon

 18. Wybudują budynki wielopiętrowe wykupią bądź dzierżawią wejście na plażę i pół plaży…. Można? Można… A miało być tak pięknie.

 19. Pan koma…. będzie jak zwykle

 20. ta skrzynka jest przewidziana specjalnie dla kogoś,za jakiś sami zobaczycie dla kogoi wcale nie będziecie zdziwieni!!!!

 21. Miedzyzdrojanka

  Czy Was już całkiem pogielo w tych Międzyzdrojach!!! Ostatki zieleni chcecie zniszczyć!

  • Nasze miasto naszym domem i wolnoć Tomku w swoim domku, używając słów poety

  • Biedactwo wyjeżdżać stąd, tutaj budujemy miasto dla ludzi zamożnych, wykształconych, zagranicznych i polskich biznesmenów gdzie będą mogli się zabawić z młodymi dziewczynami bez zobowiązań, zostawią nam za to swoje pieniądze, a my nie musimy pracować, biedoto nie przeszkadzać, te tereny w wyborach wygrał Pan Bobek i jego partia i może z nimi zrobić co chce, a nowe apartamenty z widokiem na morze są w cenię, fajnie się leży w łóżku z młodą kobietą patrząc na morze

   • To: déjà entendu.

   • Tekst wyjątkowo mnie rozbawił.
    Biedaczek, stać go tylko na leżenie z młodą kobietą patrząc na morze. Amator młodego wina? Abstynent? Może Artysta?

   • To pisał biznesmen erotomam?
    Jedz do Dubaju, tam są młode łóżkowe biznes woman.

 22. Jak zwykle teren dla pana kom… zabawa zabawa a ludziom będzie śmiał się w oczy cwaniak

 23. Teren uzbrojony i git

 24. A czy ten teren nie był objęty projektem rewitalizacji terenów zielonych? Razem z aleją gwiazd? Czy już ta inwestycja nie jest kontynuowana?

 25. Ułożyć do niej czerwony dywan, a tak serio zniszczyli jedną część promenady,

  a teraz zabierają się do drugiej.

 26. Czy nowy Pan burmistrz stanie na wysokości zadania?

 27. Obowiązuje RODO wiec jak można sobie dzwonić do zakładu energetycznego i się pytać dla kogo te skrzynki są?? bo ja chce wiedzieć. Trzeba wykazać interes prawny by takie informacje uzyskać. Żeby otrzymać informację tylko po to, bo chce wiedzieć nie przejdzie.

  • W uzyskiwaniu informacji, czy skrzynki elektryczne służą latarniom, czy przyszłej inwestycji na terenie miejskim nie ma nic wspólnego z RODO. Osobiście nie chce mi się wierzyć, że teren jest przeznaczony pod budowę, gdyż nic nie słyszałem o sprzedaży tego terenu (chyba że był sprzedany kilkanaście lat temu- z tego, co pamiętam z GS24.pl, głośno było gdzieś w tej okolicy o parkingu podziemnym, ale wtedy nastąpił protest Mieszkańców). Niektórzy twierdzą, że być może ktoś otrzymał bezprzetargowo teren na 90 dni (na sezon letni). Uzyskanie takiej informacji też nie ma nic wspólnego z RODO, gdyż wtedy trzeba by było prosić o dane osobowe lub je zamieścić i przetwarzać na portalu, a informacja bez danych osobowych nie ma nic wspólnego z RODO- więc nic nie stoi na przeszkodzie, by uzyskać informację, do czego służą nowe skrzynki. Jeżeli chodzi o interes prawny, to jest to interes publiczny w miejscu publicznym.

   • Enea nie wykonuje przyłączy tymczasowych

   • Na skrzynce pisze ENEA Operator. Może tu nic nie będzie, może gdzieś jest awaria i tu zrobili skrzynkę (przenieśli). Jak widać po komentarzach nikt nic nie wie, a nacisk publiczny był ostry i nastąpił publik. Powstało sporo nowych apartamentowców i kwaterodawcy są bardzo czujni.

   • Pięknie wyglądała wizualizacja promenady alejki ,ławki piękne choinki ostatnie tereny zielone ,tego chcieli by widzieć turyści tego też my chcemy bo kiedyś tak było ,ale dla radnych to chyba nie
    istotne ktoś da w łapę i będzie hotel .
    Ostatnia szansa w rękach naszego młodego burmistrza w końcu po to go wybraliśmy żeby ocalił resztę uroku tego kiedyś pięknego miasta.
    Rob.

   • Czyli skrzynki montowanymi są Pro publico bono – dla Dobra Publicznego?

   • Przeciez to jest teren miasta i Enea lokalizujac tam skrzynki musiala miec zgode.

 28. Trzeba jeszcze powiadomić Prezydenta ! Ależ niesłychana historia!!!

 29. nasz dom nasze miasto dziala i nic wam do tego,ciszyc sie ze niemcy beda przyjezdzac i nie podskakiwac

 30. Dorsz rozdaje na prawo i lewo? Płac dla zabawek?