Sezon 2019 uważamy za otwarty! Wiosna, ach to Ty!

8
1910

Piękne słoneczne dni i wysokie temperatury w miesiącu zimowym (lutym) przyciągają tłumy turystów. Temperatura powietrza w cieniu na międzyzdrojskiej plaży wzrosła aż do 14 st. C, a przy gruncie do 15.5 st. C.


 
W 2017 roku informowaliśmy o otwarciu sezonu w kwietniu, rok temu w marcu, a w tym roku zaskoczył nas luty. „Idzie luty, podkuj buty” – stare przysłowia w ostatnich kilkunastu latach tracą na swoim znaczeniu.


 
Niestety, nie obyło się też bez pierwszych zimowo-wiosennych mandatów przy ulicy Turystycznej.


 
Źródło: dane meteo (zanotowane temp. maksymalne) – SMUS w Międzyzdrojach

8 KOMENTARZE

 1. Gdyby nie ten mandat za wycieraczką, można by pokusić się o przyznanie tytułu zdjęcia miesiąca . Świetne ujęcie, pogoda jak marzenie, motoryzacja i architektura. postmodernistyczna – „komponowanie i kompilowanie nad poszukiwaniem. ” Wyjaśniam-świadome kompilowanie w jednej budowli cech o różnej proweniencji stylowej i dobieranie form z konkretnym przesłaniem , styl eklektyczny, który nie razi i jest lubiany przez architektów i inwestorów. W wyniku eklektyzmu następuje pewien ład i porządek w miejskich kamienicach i zabudowie przestrzeni.
  Ten ład architektoniczny mamy ujęty na tym zdjęciu.
  U wielu osób budowla budzi kontrowersje, zanim coś rzekną gorzkiego, nich poczytają na ten temat i uruchomią swoją wyobraźnię.
  Pozdrawiam

 2. Czego można oczekiwać.
  Zachowanie Burmistrza na ostatniej imprezie „FALI”WSZYSTKO WYJASNIA.
  BURMISTRZEM SIE BYWA człowiekiem się JEST i oczywiście zachowanie wynosi się z domu tego stanowisko nie przykryje..

 3. Najpierw w przepisy. Tak słusznie tylko jak poznać prawo w tym temacie? dotrzeć do ustawy to nie problem. ale wielkim problemem jest dotarcie do przepisów prawa lokalnego. Oczywiście zaraz ktoś powie, że na BIP. i będzie miał rację, ale niech to pokaże i wpisze hasło i przepisy prawa lokalnego, które u nas zapewne są ukażą się na ekranie. Sukcesów życzę.
  A wszystkim turystom i miejscowym polecam spacer do UM i tam się dowiecie bo na BIP się nie da

 4. Prosze straz miejska o wystawienie 2 mandatow dla goscia za brak smyczy dla jego dwoch psow, ktore wolno lataly po plazy oraz okolicach parku chopina. Fotka na fb pod tym artykulem, gosc bezczelnie sie tym chwali.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.