Sesja po wyborach, zaprzysiężenie Rady Miejskiej i Burmistrza

20 listopada o godz. 10.00 w Międzynarodowym Domu Kultury nastąpi ślubowanie Radnych i Burmistrza.

fot. Czytelnik

29 komentarzy “Sesja po wyborach, zaprzysiężenie Rady Miejskiej i Burmistrza”
 1. Spokojnie ludzie. Wynagrodzenie wcale nie niskie. To tylko u nas wielu się nauczyło że poniżej 10 tyś. To już się nie pracuje. Polecam bip Świnoujście. Zobaczycie ile tam zarabiają. A swoją drogą jak się pracuje 6 lat to dodatek stażowy marny ale każdy kto już trochę popracować miał tak samo.

 2. Jesteście żałośni ja mam rentę 850 zł całe życie ciężko pracowałem a wy quwa śmiecie mówić ,że 10tys to mało .Moim zdaniem trzeba zweryfikować pensje prezesów spółek a nie używać ich jako argument ,że burmistrz mniej od nich zarabia.Płacić trzeba za wykonywaną pracę a nie za funkcję na którą się ktoś decyduje,w wyborach deklarował,że chce być burmistrzem dbającym o nasze miasto a zaczynam mieć wrażenie,że pierwszy punkt to dbanie o własne finanse.Nikt z mieszkańców niepowiązanych z nowym p. nie dokonuje wpisów pod tytułem,że pensja burmistrza to „śmiech na sali”

 3. Cóż tak bronisz? Zobacz staż troszkę mały. Ma prawo obniżenia pensji podległym pracownikom, więc tym samym może otrzymywać wynagrodzenie wyższe. Zobacz jakie wynagrodzenie ma premier z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiedzialność znacznie większa.

 4. Moim skromnym zdaniem pobory burmistrza są za niskie, ma odpowiedzialność za Gminę i jej Mieszkańców . Porównując zarobki prezesów w spółkach czy kierowników podległych instytucji(jednostek) , są nieporównywalne jak ziemia i niebo. Jak mogliście dać takie ochłapy nowemu burmistrzowi?
  Przepisy? Wnieść petycję do rządu o zmianę tych bzdurnych widełek czy drabinek płacowych dla wójtów i burmistrzów czy prezydentów miast.
  Przepisy są śmiesznie niskie.

  • Nie bądź taki do przodu. Najpierw niech się wykaże. Pensja prawie 10 tys to mało?

   • No tak, pensja równa niemal pensji wójta ze Świerzna, pana Radosława Drozdowicza, lat 32 Porównując budżety i możliwości gmin fajnie naszego młodego burmistrza ocenili, wstyd, bo nasz ma o wiele większe zadania.
    A co nie wykazał się przez 12 lat? A co siedział w kącie Rady i nic nie robił?
    W ten sposób się zabija dobry duży zapał do dobrego działania.

   • Kierownik ZOŚ zarabia 2 x tyle co Burmistrz, a jak się wykazał?
    Śmiech na sali…

   • Ja nie oceniam poborów pana kierownika ZOŚ.
    Oceniam wycenę burmistrza. Wygląda to kiepsko.

   • A co zrobił obecny Burmistrz ??.
    Ze trzeba pobory windować..

   • Wiedział na co się porywa, co do pensji swoich praciwnikow ma prawo ich regulowania. Startując na fotel informacja powszechnie dostępna o wynagrodzeniu, więc po co żale. Albo się godze albo rezygnuje. Proste!

   • Szczerze 10 tys brutto to smiech na sali. Mam nadzieje ze kierownikom, prezesom spółek itd nie dadza wiecej niz burmistrzowi.

   • To mnie też nie boli, nie pracuję u nich, tak z ludzkiego współczucia zwróciłem uwagę na ten fakt cienkiej burmistrzowskiej pensji, kiedy się obraca milionami gminnymi.

   • Nie burmistrzowi a skarbnikowi bo on jest ta głową urzędu to skarb na wagę złota

   • Zgadzam się!!!!!

  • No,podobno Burmistrz majątkiem nie odpowiada…

 5. Boże chroń Międzyzdroje,czas zmienić gminę

 6. A kto został zastępcą burmistrza?

 7. Ja mam sfotografowane!!!

  • A czy ma Pani sfotografowany program wyborczy poprzedniego Burmistrza ? Czy Pani już rozliczyła z programu ? Uprzejmie proszę o odpowiedź,chętnie przeczytam.Czy tylko P.Bobek ” wpadł ” w oko ? Przystojny mężczyzna 🙂

   • Wczesniej nie stac mnie bylo na nowoczesny aparat. A pan Bobak nie jest w moim typie. Wole blondynow albo lysych!!!

   • O kurcze, a ja łysiejący blondyn

   • Czyli mamy rozumieć że program nie zostanie zrealizowany już na wstępie? Rym razem zaczynamy niestety rozliczać tym bardziej iż tematy osobom nie są obce. W kadencji są nty raz więc nie ma mowy o nieznajomosciach tematów.

 8. Przed wyborami było bardzo dużo materiałów z obietnicami,kto jest w posiadaniu
  tej wiedzy niech ją zachowa,przyda się za lat kilka.

 9. No to zaczną się najlepsze rządy jakie zapowiadano mówię to całkiem obiektywnie zgodnie z panującą tu zasadą

  • Oczywiście, nie śmiem wątpić.Nie mogę sobie przeczyć, karta wyborcza wrzucona do urny.

 10. Brawo!