Ruszyła Strefa Płatnego Parkowania

22
3799

Międzyzdroje. Strefa płatnego parkowania odwieszona. Od 18 maja nie będzie już można za darmo zostawić samochodu

W poniedziałek, 18 maja wróciły normalne opłaty i kontrole w Strefie Płatnego Parkowania. Przerwa w pobieraniu opłat była spowodowana pandemią koronawirusa. 

Biuro SPP jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 12:00.

W biurze Strefy Płatnego Parkowania można załatwić wszystkie sprawy związane z parkowaniem w strefie – oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. W samym biurze jednorazowo może przebywać jedna osoba.

Jednocześnie  zapewniamy, że parkomaty będą regularnie i dokładnie odkażane przez pracownika SPP.
– Przypominamy, iż w miejskich parkomatach opłaty można uiszczać gotówkowo lub za pomocą aplikacji moBiLET i Skycash

22 KOMENTARZE

 1. Kasa w ZOS czynna tylko kilka godzin ,drugi dzień próbuję załatwić kartę i nie mogę .

  • Puknij się w mózg, jeśli go w ogóle masz, baranie. Nawet nie wiesz co to slowo znaczy, bo nie potrafisz go poprawnie napisać. To po pierwsze. Po drugie: czy Polaków wyjeżdżających na stale do USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i do innych krajów tez tak obraźliwie nazywasz, baranie? Czy może Ci zal, ze sam nie możesz nigdzie wyjechać?

   • Serwus Misiek, masz absolutnie racje. podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia. Niestety takich ptasich mozgow mamy w naszym kraju na kopy. Ja mieszkam po zachodniej stronie juz od ponad 40 lat i nie spotkalam sie tam z takim ponizeniem ze strony Niemcow. Przykre, ze Polak nie moze byc Polakowi bratem. To bardzo boli. Nawet nasi niektorzy urzednicy nie sa wolni od zwisci i zazdrosci!

  • Milcz Anonim ! Coś cię pofandzoliło w tym co nazywasz mózgiem. Ja to coś u Ciebe bym inaczej nazwał. Ciesz się że ludzie z całej Europy do Między jeżdżą. Nie wyzywaj rodaków co mieszkają poza granicami. Nikt nie zwiał bez powodu. Nie zapomnij że ta sama krew w nas wszystkich płynie. Jedynie co mnie przeraża jak pomyślę że jak by były ciężkie czasy i bym musiał z takim półgłówkiem jak Ty pod jedną banderą służyć. To lepiej z jakimś bezdomnym psem by było lepiej. Idź się napij piwa i pożal się na wszystko ludzi że Tobie wszystko zabierają a ty to taki Gość ?

 2. Parkomaty w drugiej strefie już były czynne w ubiegłym tygodniu przecież nawet ściągali folie wiec o co chodzi a tak wogole to od 1 maja ?

 3. Nie słyszałam aby odwołano pandemie ! Coś może mi umknęło? W takim razie kiedy do Urzędu Miasta można się udać ?

 4. Bardzo dużo osób korzysta z płatności mobilnych i wtedy kontroler ma to w systemie i biletu nie ma za szyba taka osoba

 5. Wszystko okej, ale może wypadałoby trochę wcześniej umieścić taki artykuł??
  Tak aby mieszkańcy na spokojnie mogli wykupić karty, a nie artykuł dopiero w dniu uruchomienia SPP…

   • Nie zawsze rusza 1., bo jak widzisz teraz ruszyło 18.

    Pragnę też zauważyć, że dostęp do ZOS w calu wykupienia karty jest utrudniony.
    Biuro strefy czynne 8-12, a Zoś 7-15 , dlaczego więc takie ograniczenia?
    Normalni ludzie są w robocie 8-12, nie jestem emerytem aby móc stać od rana w godzinnej kolejce do Zosiu…

 6. Przy kontrolach prosimy nie tylko zwracac uwage na tablice rejestracyjne zagranicznych turystow i ich karac lecz jest rownouprawnienie kto jest bez biletu musi placic!!!!

  • przyjeżdżają do mnie z niemiec i stawiają samochód w strefie i nie płacą bo mówią że do nich żadne nakazy zapłaty nie przychodzą , wychodzi na to że za granicę nie wysyłają wezwań o zapłatę

   • Ciekawe czy u siebie tez tak kozakują ! Z tego co wiem to potulnie stosują się do wszystkich nakazów tylko jak do Polski przyjeżdzają to jakoś mózgi przestają funkcjonować ! Dziwne !

   • A najwięcej kozakują tak zwani polscy Niemcy, przyjedzie na Niemieckich blachach staje gdzie chce , w strefie staje bez biletu..i wszystkie wezwania czy mandaty ma w głębokim poważaniu bo i tak do niego do Niemiec żadne wezwanie do zapłaty nie dojdzie

   • Ja tez mieszkam w Niemczech, już prawie 35 lat i gdy przyjeżdżam do Międzyzdrojów, a robię to kilka razy w roku, to nigdy nie przyszłoby mi do głowy tak się zachowywać. Niestety, Niemcy tak maja, ze u siebie są grzeczni jak dzieci, ale na urlopach zachowują się jak hołota. Niestety, tak samo jest z tak zwanymi „polskimi” Niemcami. A jeśli chodzi o zapłaty za nieprawidłowo zaparkowane samochody, to z turystami zagranicznymi miasto mogłoby bardzo szybko się rozprawić, gdyby tylko chciało. Wystarczy zakładać blokady na kola, albo odholowywać takie samochody na specjalny parking i pobierać za to potężne opłaty. I miasto zarobi, i w końcu będzie porządek. W Niemczech nie ma zmiłuj. Właśnie dlatego, ze względu na takie chamskie zachowanie Niemców, na Majorce jest mnóstwo zakazów, na przykład picia alkoholu na plaży, czy głośnej muzyki. Kary są po kilka tysięcy Euro, do kilkumiesięcznego aresztu.. I pomogło, bo wreszcie zaczęli tam bywać „normalni” turyści, tacy którzy chcą wypocząć, a nie tacy, którzy przyjeżdżają poimprezować, nachlać się jak świnia i potem rozrabiać.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.