Rusza ogólnopolska promocja Międzyzdrojów! Telewizja i Internet

21
3747

Telewizja

Od jutra tj. poniedziałku 25 maja, Gmina Międzyzdroje rozpoczyna dużą ogólnopolską kampanię promocyjną z hasłem „Między nami Międzyzdroje”. 8-sekundowe spoty sponsorskie można będzie zobaczyć w telewizji TVN i TVN 24. Kanały grupy ITI to telewizja z największym procentowym udziałem w rynku oglądalności.

Krótkie zaproszenie do Międzyzdrojów można będzie zobaczyć w TVN m.in. w Dzień Dobry TVN, przed i w czasie Milionerów, przed Kuchennymi Rewolucjami, a także podczas niektórych filmów.

Znacznie więcej Międzyzdrojów zobaczymy w TVN 24, m.in. przed serwisami pogodowymi, Szkłem Kontaktowym czy Biznesem.

Social Media

Działania reklamowe obejmą również Internet, promocję na portalach turystycznych,
działania w social media. Do współpracy zaproszeni zostaną także blogerzy propagujący ciekawe atrakcje turystyczne.

Badania wskazują, że aż 87% Polaków w tym roku spędzi w Polsce. Dlatego chcemy mocno pokazać, co Międzyzdroje mają do zaoferowania – wskazuje Burmistrz.

Zdajemy sobie sprawę, że w tym roku konkurencja wśród miejscowości turystycznych będzie bardzo wysoka. W dzisiejszych czasach musimy walczyć o turystę. Nasza Gmina to nie tylko plaża, ale mnóstwo terenów zielonych, parki, rezerwat, ścieżki rowerowe, czy ogromne zaplecze do uprawiania sportów wodnych. I przede wszystkim woda w Bałtyku jest najcieplejsza właśnie w Międzyzdrojach – podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. 

Środki finansowe

Kampania promocyjna ma wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, kwaterodawców, restauratorów, całą branżę turystyczną w naszej Gminie. Wydarzenia kulturalne, które były zaplanowane na ten rok, jak np., Festiwal Gwiazd, zostały odwołane. W ramach części tych funduszy Gmina zaplanowała kampanię promocyjną. Gmina stara się również uzyskać środki od sponsorów i oraz z programu współpracy INTERREG VA do drugiego etapu promocji, m.in reklama w telewizji publicznej.

Grafika


21 KOMENTARZE

 1. Odsłuchałem wczorajszą sesje i jestem pod wrażeniem ,dobry kierunek panie burmistrzu . Promocja to 90% sukcesu.

 2. ludzie badzmy milsi do siebie -od rana do … usmiechajmy sie czesciej ,szanujmy blizniego jak siebie samego … problemy trzeba rozwiazac- zawisc ,nienawisc tylko Was oslabia , ludzie usmiech ,szczerosc ,wzajemna pomoc i zycie jest lzejsze i piekniejsze – spröbujcie oplaca sie

  • W każdy dzień w każdy poranek wstaje rano i wmawiam sobie bezie dobrze, bede miły od rana. Wychodzę na podwórko widzę sąsiada i zmieniam zdanie 🙂

 3. Mam do zaoferowania noclegi na czerwiec 70m od plaży w cenie 23-25PLN za dobę od osoby. W Lipcu i sierpniu cena wyższa 28-32 za dobę od osoby

 4. Robisz coś -źle, nie robisz nic też źle.Chyba jednak lepiej nie robić nic to chociaż się nie narobię .

 5. Do Anonima z26.maja z godz 14:23 nie mam zamiaru łożyć na twoją łazienkę .Ja pracuję i płacę podatki a łazienkę zrobiłem sobie sam .Bardzo dobry pomysł Panie Burmistrzu.

 6. Brawo ,powiem jedno w tym sezonie wszystkie miasta nadmorskie będą walczyć o wczasowicza .

 7. Niech pan burmistrz pokaże jak mieszkają ludzie w Międzyzdrojach zero łazienki budynki tylko zrobione z wierzchu dla picu że niby M-je takie piękne!!!A przepraszam zapomniałem wszystko dla zarobasów.A my biedaki z pracy do domu i się nie pokazywać ???

 8. Dzień dobry, ponieważ większość z Państwa komentatorów – oceniając tę akcję – zajmuje się analizą osobowości polityków, poradami w zakresie zdrowia, względnie przekierowaniem współkomentarów w inne części kraju, pozwalam sobie napisać parę słów, jako miłośnik miejscowości oraz – nawiązując do terminologii sportowej – kibic inwestycji realizowanych w mieście (oczywiście to mieszkańcy wiedzą najlepiej czy trzeba było zabudowywać promenadę itp.). Przechodząc do meritum, czyli oceny przedsięwzięcia promocyjnego stwierdzić należy, że pomysł jak najbardziej adekwatny do możliwości turystycznych miasta i jego atrakcyjności. Owszem, że znajdą się i takie osoby, które stwierdzą, że jest to tzw. promocja miejsc, do których i tak zawitają turyści, ale jeśli tzw. administracja publiczna (co do której zawsze podchodzę z dużą ostrożnością, jeśli idzie o działanie promocyjne) przeczyta ten komentarz (a należy spodziewać się, że tak będzie, ponieważ urzędnicy m.in. „siedzą” na takich forach zwłaszcza w społecznościach lokalnych), chciałbym tą drogą przekazać serdeczne gratulacje i wyrazić nadzieję, że akcja przyniesie spodziewany efekt, szczególnie dla lokalnych przedsiębiorców. Dobrze „skompilowane” słownie hasła (bez wchodzenia w szczegóły semantyczne itp.), brawa dla ich pomysłodawców. Fajna kolorystyka piktogramowa i dobrze kojarzące się tzw. dysygnaty na zasadzie skojarzeń od aktywnego lub spokojnego wypoczynku. Jednym słowem gratulacje. Podsumowując: do zobaczenia w czerwcu i lipcu, a potem we wrześniu u Państwa. Proszę przyjąć ten komentarz jako wyraz uznania osoby z zewnątrz – te słowa kieruję do osób odpowiedzialnych na przedsięwzięcie promocyjne.

 9. Bardzo fajnie ze TV bedzie w Miedzyzdrojach moze wrescie pokaza ,te wspaniale drogi zwlaszcza po deszczu , ktore sa nie przejezdne a jadac taka ulica ryzykujesz zlamaniem resora (mam na uwadze zwlaszcza droge z portu rybackiego do miasta )to tragedia ,a co najlepsze za parkowanie na tych dziurach pobieraja oplaty lub blokuja Auto . Przy okazji moze pokaza wycinke drzew , przy apartamentach gdyz kazdy chce miec widok na morze.

 10. prukwa-takich jak ty w Międzyzdrojach nie potrzebujemy,pakuj się i wypad do Torunia do ojca dyrektora i zmień psełdo na „stara purchawa”

 11. Popieram. W tym roku mało ludzi wyjedzie za granicę. O tych którzy zostaną będzie walka bo wszystkim pandemia dała po kieszeni.

 12. jeden sezon by mogli odpuścić tak to najedzie tego kodziarstwa z TVN że lepiej nie gadać same lemingi aż słoma z butów wystaje jedyna słuszna niezależna bez manipulacji telewizja TVN sami wyborcy budki i czsskowskiego ja dziękuję za takich wczasowiczów

  • tak wiemy, że tobie już nic nie pomorze. wziąłeś dzisiaj leki? bo wnioskuje że się zapomniało. prawda? ogladaj swoją republike

  • Nikt ci nie nakazuje wynajmować i nikt ci nie ubliża ! To ze jesteś zwolennikiem innej TV to już twój problem ale to ze zachowujesz się na tym forum tak jak napisałeś/ las to świadczy o tobie . Mam nadzieje ze nikt nie bierze pod uwagę takich ludzi jak ty . Tobie naprawdę już nic nie pomoże !

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.