fot. Biblioteka Międzyzdroje

9 i 11 grudnia 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Fabryka Ozdób Świątecznych”. Najmłodsi wraz z rodzicami i opiekunami tworzyli choinki ze styropianu i filcu.

fot. Biblioteka Międzyzdroje

Dzieci wykazały się niezwykłą wyobraźnią i stworzyły kolorowe mini choineczki. W drugiej części zajęć uczniowie mieli za zadanie wykonać witraże z papieru. Powstały piękne dekoracje, które będą zdobić domy uczestników podczas świąt.

fot. Biblioteka Międzyzdroje

Jak zawsze na naszych warsztatach nie zabrakło dobrego humoru i wszyscy z uśmiechem dobrze się bawili. Zajęcia zostały zorganizowane wspólnie z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina”. Materiały plastyczne na warsztaty zostały zakupione przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.                                  

fot. Biblioteka Międzyzdroje

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Plastyczne „Pierniczkowa Kraina”, które odbędą się w międzyzdrojskiej Bibliotece 16 grudnia 2019 r. od 16:00-18:00 i Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy 18 grudnia 2019 r.od 15:00-17:00. Ozdobimy świąteczne pierniczki, które będą ozdabiać wasze świąteczne stoły. Nie może was zabraknąć na tych zajęciach! Zapraszamy.  

fot. Biblioteka Międzyzdroje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj